Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Manipulant Ve Výrobním Skladu

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Čelákovice
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování
Min. vzdělání Základní

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Máš zkušenosti s prací ve skladu a nevadí ti pracovat v nepřetržitém provozu? Hledáš práci v zajímavé společnosti se spoustou benefitů? Chceš mít šanci se rozvíjet a kariérně růst?

Pak neváhej a pošli mi svůj životopis!

Mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro automotive hledá posilu na pozici:

MANIPULANT VE VÝROBNÍM SKLADU

Pracovní náplň:

  • Zásobování výroby materiálem
  • Lepení a skenování etiket
  • Balící práce
  • Komunikace a spolupráce s ostatními kolegy
  • Práce v nepřetržitém provozu

Požadujeme:

  • Min. základní vzdělání
  • Zkušenosti z prostředí skladu– výhodou
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu – 12ti hodinové směny

Nabízíme:

  • 25 dnů dovolené
  • Uplatnění pro ABSOLVENTY
  • Práci v čistém a moderním prostředí
  • Stravenky a závodní stravování
  • Dotovanou firemní dopravu
  • Docházkové odměny
  • Příspěvek na relaxaci, vzdělávání či dovolenou
  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Termín nástupu: IHNED nebo dle dohody
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha – východ

  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 27. března
  • Modletice
  • Kaufland Česká republika v.o.s.
  • 29 500 – 43 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Modletice
  • 33 000 – 39 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. března
  • Praha
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 29 000 – 34 000 Kč
  • Rakovník
  • Veronika Hornová
  • 13 000 – 14 999 Kč
Zveřejněno: 21. ledna

AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., DoDo Czech s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., Česká pošta, s.p., Šmídl s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., Almeco, s.r.o., MIMO BOHEMIA, a.s., BREADWAY a.s., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Košík.cz s.r.o., BAUFERA s.r.o., TextilEco a.s., Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., XXXLutz, DSA a.s., HYGOTREND, s.r.o., CDP IVORY, s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., LKQ CZ s.r.o., C.S.CARGO a.s., SECURITAS ČR s.r.o., Wolt Česko s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., PPL CZ s.r.o., Trenkwalder a.s., STILL ČR spol. s r.o., ASBISC ENTERPRISES PLC, Agency Prague, organizační složka, ASAP Delivery s.r.o., Správa služeb hlavního města Prahy, Advantage Consulting, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., JLV, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., KÖNIGFRANKSTAHL, s.r.o., TIR CENTRUM s.r.o., Prusa Research a.s., BENDA zemní práce s.r.o., Správa železnic, státní organizace, HakimiStyle s.r.o., Globus ČR, v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Curso s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., open recruitment s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Inspektor / Inspektorka, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Náborář / Náborářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Shift leader / Vedoucí směny

Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Kamýk, Praha 9 - Běchovice, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Kbely, Praha 9 - Letňany, Praha 10 - Malešice, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 10 - Hostivař, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Michle, Celá ČR, Jirny, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Hlavenec, Úvaly, Český Brod, Benátky nad Jizerou, Vysočany, Praha, Říčany, okres Praha-východ, Nymburk, Čestlice, Nupaky, Zdiby, Modletice, Strančice

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

absolvent AJ auto benefit IT komunikace mezinárodní místo náplň práce nová nové odměny plat pozice práce pracovní Praha prostředí příspěvek růst sklad směny společnost společnosti spolupráce stravenky stravování uplatnění vhodná výkon vzdělání vzdělávání zaměstnání zkušenosti Zruč životopis dohody dovolené firemní kov materiál náplň národní Ostatní PR pracovní náplň termín výrobní výroby závod zkušenost