Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

NÁČELNÍK KMENE ELEKTROÚDRŽBY (35-38.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Šumperk
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 38.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Rozhlížíte se po zajímavé pracovní příležitosti v oblasti elektroúdržby? Máte zkušenosti na vedoucí pozici nebo se chcete profesně posunout?

Nadnárodní strojírenská společnost, špička ve svém oboru, hledá posilu do svého týmu na pozici:

NÁČELNÍK KMENE ELEKTROÚDRŽBY (35–38.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • odpovědnost za správný chod a údržbu elektro zařízení
  • plánování a zajištění preventivní údržby
  • kontrola dodržování předpisů na oddělení
  • zajištění nákupu součástek a náhradních dílů
  • objednání externích oprav
  • vedení týmu 8 elektroúdržbářů
  • flexibilní pracovní doba

CO POŽADUJEME?

  • SŠ v elektro oboru
  • aktuálně platná elektro vyhláška 50/1978Sb. minimálně §7
  • komunikativní znalost angličtiny
  • uživatelská znalost práce na PC
  • ŘP sk. B
  • výhodou zkušenosti s vedením týmu

CO NABÍZÍME?

  • ohodnocení respektující úroveň znalostí a dovedností
  • vzdělávací kurzy a školení
  • technické vybavení – mobil a notebook
  • dovolená 5 týdnů a 3 sickdays
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • práce vhodná pro muže i ženy
  • místo výkonu práce: Šumpersko

  • Mohelnice, Šumperk
  • BILL, s. r. o.
  • 20 220 – 31 220 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 16. dubna
  • Loštice
  • ZLKL, s. r. o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
  • Firemní školka
  • Parkoviště
včerejší
  • Jablonné nad Orlicí
  • Isolit-Bravo, spol. s r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 17. dubna
  • Břeclav
  • GUMOTEX Automotive Břeclav, s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 6. listopadu

TDK Electronics s.r.o., TESPO - TOPENÁŘSKÉ CENTRUM s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, HANZA Assembly Zábřeh s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., O.K. solution, s.r.o., BILL, s. r. o., STT SERVIS, s.r.o., Markmont, s.r.o., ZLKL, s. r. o., fortell s.r.o., Isolit-Bravo, spol. s r.o., Kimberly-Clark, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Domácí práce, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Pokrývač / Pokrývačka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Zedník / Zednice, Lisař / Lisařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka výroby, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Servisní technik / technička, Policista / Policistka, Voják / Vojákyně, Opravář / Opravářka

Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, okres Šumperk, Dlouhá Loučka, okres Olomouc, Uničov, Loštice, Lanškroun, Jablonné nad Orlicí, Litovel

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Rekvalifikační kurzy v kostce

AJ Bor den doba dodržování dovolená elektro event flexibilní hodnocení HR IT kurz kurzy místo mobil náplň práce nová odpovědnost ohodnocení penzijní připojištění plán plánování plat pojištění práce pracovní pracovní doba připojištění příspěvek řízení SOU společnost stravování školení uživatelská znalost vedení vedoucí vhodná výkon vzdělávací kurzy zkušenosti znalost díl dodržování předpisů dovednost externí jednání kontrola místo výkonu práce náplň národní oblast oblasti obor oddělení PC penzijní PR pracovní příležitost pracovní příležitosti předpis příležitost příležitosti sickday součást stroj technické tým uživatel vedení týmu vybavení vzdělávací kurz zkušenost