Fajn práce ve skladu i bez praxe, až 28.000 Kč,bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Cheb
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 28.000 – 33.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Láká Vás fajn práce ve skladu v čistém prostředí? Přidejte se k nám a staňte se členem nového projektu! Získejte až 33 000 Kč měsíčně, kafeterii, příspěvky na penzijní připojištění a mnoho dalšího! Žádná praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Vaší náplní práce bude kompletace objednávek. Nástup je možný od září nebo dle dohody, a to na hlavní pracovní poměr nebo i brigádně (s denní docházkou) a poté přestoupit na HPP. Práce je vhodná pro muže i ženy.

  • kompletace objednávek

Místo výkonu práce: Cheb

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení až 33 000 Kč
  • stravenkový paušál za každou směnu
  • v případě, že budete mít zájem, je možné pracovat i směny navíc o sobotách za extra příplatek
  • týden dovolené navíc (25 dní za rok)
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • závodní stravování
  • multisportkarta

Požadujeme:

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní 6:00–14:00, odpolední 14:00–22:00, noční 22:00–6:00)