Hledáme fajn parťáka do týmu - zajímavé bonusy!

Lokalita České Budějovice
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta hledáme nové lidi do týmu. Uvítáte přátelskou atmosféru napříč celou firmou? Jejich firemní kultura spojuje různorodý tým. Přejete si ráno vstát s pocitem, že se těšíte do práce? Za dobře odvedenou práci nabízí zajímavou mzdu, ale také bonusy, a dokonce i třináctý plat. Zároveň můžete získat cenné zkušenosti a využít řadu dalších výhod. Rostou rychlým tempem a vy můžete růst s nimi.

Ozvěte se nám.

Popis pozice:

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

  • Zajištění chodu balících linek
  • Pravidelné prohlídky strojů a jejich seřízení
  • Vyhodnocení a odstranění závad
  • Drobné elektro opravy
  • Provádění údržby

Profil kandidáta:

CO OČEKÁVÁME?

  • SOU/SŠ vzdělání spíše technického zaměření
  • Řidičské oprávnění pro řízení VZV
  • Pečlivost, zodpovědnost a flexibilitu
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme:

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • Zajímavou mzdu
  • Práce v přátelském kolektivu ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na dojíždění
  • odborná školení, možnost růstu a spousta dalších výhod!