Jeřábník - Staré Město (okr. Uherské Hradiště)

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Staré Město, okres Uherské Hradiště
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 140 – 210 Kč

Hledáme zkušené jeřábníky do týmu ve Starém Městě.
Nástup je možný ihned a práce je pro všechny, kteří hledají pravidelné/dlouhodobé zaměstnání.

Náplň práce:

  • Vedení potřebných dokladů a dokumentace k provozu jeřábu.
  • Kontrola jeřábu před započetím práce.
  • Kontrola hlavních mechanismů a zabezpečovacích zařízení jeřábu před započetím práce.
  • Jeřábové manipulace.
  • Spolupráce s vazačem.

Co od Vás očekáváme:

  • spolehlivost/pracovitost
  • zkušenosti na stejné pozici
  • odborné vzdělání s výučním listem ve strojírenství, hutnictví, elektro
  • ochotu pracovat ve výškách

Co Vám nabízíme:

  • pravidelnou/stálou práci
  • mzdu 140–210Kč/hod + benefity/příplatky/příspěvek na obědy a možnost záloh
  • pomoc při nástupu s veškerou administrativou

Máte zájem o tuto nabídku?