Brusič kovů - Staré město (okr. Uherské Hradiště)

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Staré Město, okres Uherské Hradiště
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 140 – 180 Kč

Hledáme šikovného brusiče kovů do prosperující společnosti ve Starém Městě.
Jedná se o společnost, která se zabývá hutnictvím/strojírenstvím.

Co Vás čeká:

  • Řízení stroje pomocí příslušných obsluhovacích prvků.
  • Čtení údajů různých měřicích a kontrolních přístrojů k přezkoušení korektního průběhu práce během výrobního provozu.
  • Ošetřování a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů a provádění jednoduchých opravářských prací.
  • Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce.

Co od Vás požadujeme:

  • Ochotu pracovat ve 3-směnným provoze 7,5h
  • Odborné vzdělání s výučním listem v oboru strojírenství/elektro/hutnictví
  • Zkušenosti s pracovní pozicí brusič

Co Vám nabízíme:

  • Pravidelnou/stálou práci
  • Stabilní zázemí/jídelna a vše potřebné
  • Mzdu 140–180Kč/hod + benefity/příplatky/příspěvek na obědy a možnost záloh
  • Pomoc při nástupu s veškerou administrativou

V případě zájmu se na nás obraťte a rádi s Vámi probereme bližší informace k dané pracovní pozici.

Máte zájem o tuto nabídku?