Hledáme lidem práci Manpower

Analytik ve výzkumné a vývojové laboratoři

Lokalita Holovousy, okres Jičín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Výzkumného pracovníka, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá šlechtěním rostlin a chemickou analýzou. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Holovousy

Popis pozice:

zaměření na analýzy ICP-MS, CFA

řešení projektových úkolů

výzkum v oblasti chemických analýz

vedení řádné dokumentace o všech provedených zkouškách

Profil kandidáta:

praxe v laboratorním prostředí – analytická laboratoř

vzdělání v oboru chemie, farmacie

anglický jazyk-komunikativně slovem i písmem

Nabízíme:

zajímavé finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

příspěvek na stravování

zajištění průběžných školení v oboru

firemní akce

  • Mladá Boleslav
  • POWER, a.s.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. května
  • Strakonice
  • AUTO ŠEVČÍK c.z., spol. s r.o.
Zveřejněno: 22. dubna
  • Brno
  • Libor Kepák
  • 18 500 – 20 500 Kč
  • Brno
  • HICON-dopravní značení, s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Herink
  • Carpathian Dream s.r.o.
  • 16 900 – 17 000 Kč

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

AJ akce analytik bonus bonusy Bor den dokumentace farma hledám hodnocení chemie IT kandidát měření místo náplň práce nové ohodnocení pozice práce pracovní pracovník praxe prostředí příspěvek SOU společnost společnosti stravování školení vedení výkon vzdělání zaměstnanec analýzy anglický anglický jazyk člen dokument dovolené finanční firemní chemický jazyk místo výkonu práce náplň oblast oblasti obor PR profi projekt projektový přátelské řešení tým úkol výzkum zaměstnanecký zkušenost