Super práce ve výrobě či skladu, až 35.000 Kč, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Pardubice
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 28.000 – 35.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Chcete pracovat pro silnou mezinárodní společnost, kde budete mít lákavé benefity a mzdu až 35.000 Kč dle pozice? Láká Vás fajn práce ve skladu nebo ve výrobě na montáži kol či nárazníků? Pak nás určitě neváhejte kontaktovat a přidejte se do fajn týmu! Praxe není třeba, vše Vás rádi naučíme! Nástup je možný dle pozice i přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Práce je vhodná pro muže i ženy!

Náplň práce (výroba):

  • montáž kol nebo nárazníků, obsluha stroje

Náplň práce skladník:
muži: obsluha VZV, naskladnění a vyskladnění zboží do regálů, z kamionů
ženy: Příjem a evidence zakázek, zapisování čísel do pc, balení a kontrola komponentů

Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry u Kolína (MHD z Kolína na všechny směny), v případě zájmu i Kutná Hora nebo Poděbrady

Nabízíme:

  • zajímavou mzdu až 35.000 Kč dle vybrané pozice
  • příspěvky na dopravu nebo možnost svozů z Kolína
  • 100 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem nebo stravenkový paušál do mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost přesčasů, 500 bodů na benefit kartu/přesčasová směna
  • dopravní spojení z Kolína na všechny směny
  • férový a lidský přístup, super tým
  • různorodá práce, čisté pracovní prostředí, pohodlné firemní oblečení
  • zaplacení školení a průkazu řidiče VZV (u pozice skladník)
  • vitamíny, očkování, kávu zdarma na pracovišti

Požadujeme:

  • pracovitost a manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní 6:00–14:00, odpolední 14:00–22:00, noční 22:00–6:00, po-pá)
  • popř. možnost pracovat na 12 h směny (pouze lokalita Poděbrady)