Zkušební technik – kariérní růst a práce na ranní směnu

Lokalita Brno
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tomáš Sirý, zobrazit tel. číslo

Hledáte práci, která Vás bude bavit a kde uplatníte své zkušenosti? Jako zkušební technik jste už pracoval? Nebo jste elektrikář s jiným zaměřením, ale rád se naučíte něco nového? Máte platnou vyhlášku č. 50? Tak se nám ozvěte a získejte stabilní práci v silné firmě, kde ví, že bez šikovných zaměstnanců to nejde.

Popis pozice:

Co budete v práci dělat?

-Testovat a zkoušet elektrická zařízení.

-Měřit a pracovat dle technické specifikace a podle zadání zákazníka.

Profil kandidáta:

Uchazeč, kterého hledáme:

-Má platnou vyhlášku č. 50, min. § 6.

-Má praxi v oboru elektro.

-Je manuálně zručný a je na něj spoleh.

Nabízíme:

Za práci dostanete:

-Stabilní zaměstnání v čistém prostředí.

-Férovou mzdu s bonusy a příplatky.

-Nástupní bonus 5 000 Kč.

-Dotované jídlo za pár korun.

-Příspěvek na penzijní připojištění.

-Kariérní růst.

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a využijte příležitost změny k lepšímu. Klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT nebo volejte na zobrazit tel. číslo. Těšíme se na Vás!

Máte zájem o tuto nabídku?