ZKUŠEBNÍ TECHNIK - jedna směna!

Lokalita Nymburk
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro nadnárodní společnost zabývající se montáží strojů pro splétání drátů a pro výrobu kabelových svazků hledáme posilu do týmů zkušebních techniků.

Popis pozice:

  • montáž nových strojů určených pro tažení, splétání a slaňování drátů z připravených dílců
  • kontrola a testování funkčnosti nově vyrobených strojů

Profil kandidáta:

  • SOU technického směru
  • zkušenost s montáží strojů, testováním strojů a uvádění strojů do provozu velkou výhodou
  • znalost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a moderní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení s každoročním navyšováním mzdy
  • další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, dotované obědy, 13. a 14.plat, penzijní připojištění…)
  • práci na jednu směnu, víkendy volné
  • káva na pracovišti zdarma
  • příplatky za práci přesčas
  • nástup možný ihned

Místo pracoviště: Nymburk