Hledáme lidem práci Manpower

Zlepšujte Život Ve Svém Okolí – Přidejte Se K Obecní Policii

Lokalita Velký Osek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Zvažujete novou výzvu? Zkuste kariéru u obecní policie.

Pro našeho klienta, obec Velký Osek v okrese Kolín, aktuálně hledáme motivované kandidáty na pozici STRÁŽNÍK OBECNÍ POLICIE. Vaším úkolem bude zabezpečování a kontrola veřejného pořádku v obci.

Získejte smysluplnou práci se společenskou odpovědností a širokým dopadem na kvalitu života obyvatel Velkého Oseka. Získáte od nás stabilní a jistou práci na HPP a motivační mzdové ohodnocení, včetně nástupního příplatku.

Popis pozice:

Co budete mít na starost?

  • zabezpečování veřejného pořádku v obci
  • spolupráci při řešení krizových a havarijních situací
  • měření a kontrolu dodržování rychlosti
  • osvětu a výchovu v oblasti bezpečnosti
  • prevenci kriminality

Profil kandidáta:

Co od vás požadujeme?

  • státní občanství ČR, věk min. 18 let
  • trestní bezúhonnost
  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • zdravotní způsobilost, fyzickou zdatnost
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

Co vám za vaši práci nabídneme?

  • finanční jistotu – základní mzdu 25.000 Kč měsíčně
  • osobní ohodnocení a rizikový příspěvek
  • náborový příspěvek 50.000 Kč po uplynutí 6 měsíců
  • stabilitu zaměstnání na HPP na dobu určitou minimálně na 2 roky
  • týden dovolené navíc, tzn. 5 týdnů volna + 5 dní zdravotního volna (sick days)
  • příspěvky na stravování
  • pracovně-lékařskou péči zajištěnou obcí
  • dlouhodobý odborný rozvoj a zvyšování kvalifikace

Neváhejte a staňte se už dnes obecním strážníkem ve Velkém Oseku.

Přihlaste se prostřednictvím odpovědního tlačítka nebo na uvedené kontakty.

Těšíme se na spolupráci!

  • Velká Turná
  • Obec Velká Turná
  • 16 680 – 22 440 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. prosince
  • Nové Mitrovice
  • Obec Nové Mitrovice
  • od 17 300 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. dubna
  • České Budějovice
  • Domov pro seniory Hvízdal České…
  • 29 670 – 41 410 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Nošovice
  • RAILLEX, a.s.
  • 20 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 19. března
  • Sezimovo Ústí
  • Vyšší odborná škola, Střední škola,…
  • 19 730 – 28 920 Kč
  • Slapy, Tábor
  • Základní škola a Mateřská škola Slapy
  • 21 840 – 32 340 Kč
  • Zubří, Vsetín
  • Průmyslové podlahy Plaček a.s.
  • 20 000 – 26 000 Kč
  • Český Těšín
  • ROAD Group v.o.s.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Uherský Brod
  • Torun & Schmidt s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Mnichovice, okres Praha-východ, Benešov

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

AJ bezpečnost Bor ČR den dodržování hledám hodnocení IT kandidát Kolín kvalifikace měření měsíc nábor náplň práce odpovědnost ohodnocení Osek plat policie pozice práce příspěvek rozvoj sick day stabilní stravování stráž týden týden dovolené navíc vzdělání zaměstnání zdravotní znalost dovolené finanční kontakt kontrola kov lékař motivační mzdové na dobu na dobu určitou náborový náplň navíc oblast oblasti odbor odborný odpovědní okres osobní PC PR profi příspěvky riziko rok řešení řidič úkol volna zdravotní způsobilost způsobilost