Technik CNC/obraběč

Lokalita Velká Dobrá
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Sabina Šváchová, zobrazit tel. číslo

Hledáte stabilní zaměstnání a máte zkušenosti na podobné pozici?

Vyhovuje Vám dvousměnný provoz a bydlíte v okolí Kladna?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis.

Pro našeho klienta hledáme vhodné zaměstnance na pozici Technik CNC/obraběč.

Popis pozice:

- Seřizování odchylek v obráběcích programech dle výsledku CMM měření

- Stanovení pracovních postupů, prostředků a metod

- Seřizování obráběcího stroje a nastavení výrobního procesu na požadované tolerance

- Programování na CNC Chiron (Sinumeric) a v případě nových projektů

- Objednávání náhradních dílů a nástrojů

- Drobné mechanické opravy a běžná údržba stroje

- Plnit další úkoly v souladu se sjednaným druhem práce a dle pokynů nadřízeného

Profil kandidáta:

- minimálně SŠ vzdělání technického směru

- zkušenosti v oblasti strojírenství (automotive)

- technické znalosti (orientace v technických výkresech)

- znalost programování na CNC stroji

- znalost práce na PC - MS Office

- alespoň základní znalost anglického jazyka

- ŘP sk. B

Nabízíme:

- spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

- mzda: 30 000 - 40 000,- Kč / měsíc

- 2 směnný provoz

- stravenky v hodnotě 120,- Kč

- 23 dní dovolené

- pololetní bonusy

- služební mobil

- lokalita: Velká Dobrá, okres Kladno

Máte zájem o tuto nabídku?