Hledáme lidem práci Manpower

Zástupce vedoucího nákupu a logistiky

Lokalita Klášterec nad Ohří
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)
Hrubá mzda 40.000 – 60.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte v sobě vášeň pro logistiku a nákup? Ovládáte angličtinu nebo němčinu? Excel vám není cizí? Jste ambiciózní a hledáte příležitost růst v dynamickém prostředí? Pak máme pro vás nabídku, která vás nadchne!

Místo výkonu práce Klášterec nad Ohří s možností nástupu ihned.

Popis pozice:

Váš primární úkol bude zahrnovat vyhledávání a komunikaci s klíčovými dodavateli. Máte na starosti vyjednávání s těmito partnery a komplexní řešení od zajištění zboží až po příjem na sklad, včetně proclení mimo EU.

Budete zodpovědní za kontrolu dopravních nákladů a hledání možností úspor při distribuci zboží.

Vaše úkoly budou zahrnovat dohled nad příjmovým a expedičním skladem v souladu s metodologií. Budete mít na starosti kontrolu rutinního provedení a kvality procesu.

S postupem času bude vaším cílem mít na starosti tým o velikosti 10-15 lidí.

Profil kandidáta:

  • angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni - zákazníci jsou ze zahraničí
  • být hands-on, aktivní a energický člověk
  • učenlivý
  • MS Excel na pokročilé úrovni - budete to denní náplň práce
  • komunikativní, protože budete v kontaktu s různými partnery a týmy

Nabízíme:

  • služební telefon a notebook
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost občasné práce z domova
  • kariérní postup a vzdělávání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba

  • Chomutov
  • TAIRYS s.r.o.
  • 25 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Studijní volno
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
včerejší
  • Chomutov
  • Čipkor Czech Group s.r.o.
  • 32 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Služební auto
  • Zaměstnanecké akcie
Zveřejněno: 25. dubna
  • Chomutov
  • NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • 21 500 – 23 300 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
  • Karlovy Vary
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 44 000 – 64 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s.
  • 28 000 Kč
    Benefity:
  • Strašnice, Praha
  • ACARA PRAHA, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dog-friendly office
Zveřejněno: 29. prosince

JOB LEADER EUROPE s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., ACETEX s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., TAIRYS s.r.o., Fit and health s.r.o., Čipkor Czech Group s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., O2 Czech Republic a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Hilti ČR spol. s r.o., Möbelix, Globus ČR, v.o.s., Kaufland Česká republika v.o.s., JISTU recruitment s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s., McDonald`s ČR spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., FAnn Retail, a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, VAŠE SLUNCE a.s., SAFE LOGIC s.r.o., DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s., ALIFEA s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Česká spořitelna, a.s., Libor Mrkos, Advantage Consulting, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., PATOK a.s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Finanční poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Dělník / Dělnice, Šič / Šička, Výrobce / výrobkyně textilií, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Obchodní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Mistr / Mistrová, Dispečer / Dispečerka, Topič / Topička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Klášterec nad Ohří, Celá ČR, Kadaň, Chomutov, Jirkov, Žatec, okres Louny, Karlovy Vary, Dvory, Karlovy Vary, Chodov, okres Sokolov, Most, Sokolov, Louny, Bílina

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše o ukončení dohody o provedení práce

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

AJ angličtina cíle den doba domov EU flexibilní HR inzerát inzeráty IT kandidát Klášterec Klášterec nad Ohří kvality Luže místa místo možnost nad Ohří náplň práce němčina partner postup pozice práce práce z domova pracovní pracovní doba pracovní místa prostředí růst sklad služební SOU společnost společnosti telefon uchazeč vedení vedoucí vyjednávání výkon vyšší vzdělávání zahraničí zástupce cíl dopravní kariérní kontakt logistik místo výkonu práce náklad náplň odpovědní PC PR proces profi příležitost případ přístup řešení tým úkol úkoly volná pracovní místa z domova zákazníci