Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Operátor/ka výroby bez pohovorů a testování! + zálohy, Ostra

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Obsluha strojů, Dělník / Dělnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka výroby, Obsluha strojů
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 20.000 – 23.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Domluvíme se s Vámi přímo na prohlídku podniku, žádné testy zručnosti nebo matematiky.

Náplň práce:

 ●  Jednoduchá obsluha samosvařovacího robota při výrobě karoserií
 ●  Třísměnný provoz a volné víkendy

Co od Vás očekáváme:

 ●  Manuální zručnost
 ●  Dobrý zrak
 ●  Ochotu pracovat na 3směny (R+O+N)

Co Vám můžeme nabídnout:

 ●  Bez vstupních testů
 ●  Týdenní ZÁLOHY
 ●  Volné víkendy
 ●  Příplatky v průměru 1 500 Kč
 ●  Měsíční bonusy 3 000 Kč
 ●  Stravenkový paušál 1 300 Kč
 ● 13. a 14. plat (vždy v létě a v zimě)

  • Ostrava
  • MONTYCON gastro, s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Most
  • Nempa system s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Zálohy ze mzdy
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 31. října
  • Hradčany, Brno-venkov
  • ICE invest spol. s r.o.
  • 35 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Mladá Boleslav
  • GRANDEZZA HOTELS s.r.o.
    Benefity:

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., ManpowerGroup s.r.o., Etimos Human s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., DAKO Brno, spol. s r.o., O.K. solution, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Markmont, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Pragolematik s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., TresJob s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Dekoratér / Dekoratérka, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Uklízeč / Uklízečka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Specialista / specialistka telekomunikací, Operátor / operátorka chemické výroby, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

bonus bonusy den náplň práce operátor paušál plat podnik pohovor práce příplatky směny stravenkový paušál týden víkend Zruč bota kov měsíční náplň obsluha PR robot test výroby