Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor/ka výrobní linky Žebrák - svoz zdarma

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Žebrák
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte si novou práci ve výrobě? Vyhovuje Vám práce ve třísměnném provozu? Máte zájem začít pracovat co nejdříve? Pak hledáme právě Vás! Vše potřebné Vás rádi naučíme, navíc na Vás čeká až 30 dní dovolené a doprava do práce zcela zdarma!

Náplň práce:

  • manipulace se součástkami, kontrola jednotlivých komponentů, jejich kompletace
  • spolupráce s ostatními odděleními závodu

Profil ideálního kandidáta:

manuální zručnost
odpovědnost, aktivní přístup k práci
ochotu pracovat v 3-směnném provozu ( 8 hod.)
zkušenosti z obdobné pozice výhodou
dobrý zdravotní stav (bez alergií a poruch pohybového aparátu

Co nabízíme :

navýšení základního platu
odměny k základnímu platu do 5 tis. + příplatky za směnnost ( 10 Kč/ 1 hod. odpolední, 16 Kč / 1 hod noční )
nadstandardní dovolená 25 dní + 5 dní relax volna
zajištěné stravování v závodní jídelně za výhodnou cenu 25 Kč za kompletní jídlo
možnost kariérního růstu na pozici skladníka, údržbáře popř. mistra
zázemí stabilní mezinárodní společnosti
dlouhodobou spolupráci

ZDARMA doprava ze/do závodu v Žebráku přes tyto trasy:
LINKA A: Beroun – Králův Dvůr – Levín – Zdice – Bavoryně – Chlustina
LINKA B: Příbram – Trhové Dušníky – Hluboš – Dominikánské Paseky – Čenkov – Jince – Rejkovice – Felbabka – Rpety – Podluhy – Hořovice
LINKA C: Kařez – Cekov – Sirá – Plískov – Švabín – Zbiroh – Týček – Cerhovice – Újezd – Záluží
LINKA D: Strašice – Cheznovice – Olešná – Zaječov – Komárov – Osek – Hořovice – Tlustice
LINKA E: Tmaň – Chodouň – Libomyšl – Neumětely – Lochovice – Hořovice – Tíhava – Praskolesy – Sedlec
LINKA H: Kublov – Broumy – Březová – Hředle – Bzová – Točník

  • Dýšina
  • Schäfer - Menk s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 16. dubna
  • Dýšina
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 12. dubna
  • Liboc, Praha
  • Základní škola Dědina, Praha 6,…
  • 10 000 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
včerejší

VELKÁ PECKA s.r.o., INTERSIGN, s.r.o., Barrandov Studio a.s., OBB stavební materiály, spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Manuvia Plzeň, Kaufland Česká republika v.o.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., I N T E G R O a. s., Geomine a.s., SH Job Partners s.r.o., CVP Galvanika s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Senju Manufacturing Europe s.r.o., Markmont, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., L & L Products, s.r.o., Schäfer - Menk s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Nielsen CZ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProJobEU s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., AD SECURITY s.r.o., Delirest services s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Česká pošta, s.p., Stokvis Promi s.r.o., PORR a.s., PLAS s.r.o., XXXLutz, Lagardere Travel Retail, a.s., Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6, FLEXIMA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Kovář / Kovářka, Rytec / Rytkyně, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Technik / technička v zemědělství, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička

Praha 4 - Libuš, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Liboc, Hořovice, Králův Dvůr, Mýto, Beroun, Kladruby, okres Rokycany, Příbram, Rokycany, Mirošov, okres Rokycany, Ptice, Rakovník, Unhošť, Rudná, okres Praha-západ, Dýšina, Chýně, Jinočany, Kladno, Hostivice, Dobrovíz, Třemošná, Středokluky

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

AJ Beroun Březová dovolená dvůr EU hledám Hořovice jídlo kandidát Králův Dvůr linka mezinárodní mistr možnost náplň práce NDA odměny odpovědnost operátor Osek plat pozice práce Příbram příplatky růst Sedlec sklad SOU společnost společnosti spolupráce stabilní STK stravování Zbiroh zdarma Zdice zdravotní zdravotní stav zkušenosti Zruč Žebrák dar doprava dovolené kariérní kontrola kov linky možnost kariérního růstu náplň národní navíc oddělení oprava Ostatní PR profi přístup součást standard stav trh Újezd volna výrobní výše zájem závod zkušenost