Hledáme lidem práci Manpower

Zajímavá práce v call centru se mzdou 230,- vč.příplatku.

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chceš mít volné víkendy? Chceš pracovat v příjemných a moderních kancelářích v Praze? Chceš si nadprůměrně vydělávat? Pracovat pro jednoho z nejlépe hodnocených zaměstnavatelů? Pak je tato pracovní nabídka přímo pro tebe!

Právě teď hledáme do týmu kolegy a kolegyně na pozici Specialistů prodeje v oblasti energetiky. Vítáme studenty, absolventy bez praxe, důchodce, maminky na mateřské.

Popis pozice:

Co bude tvou náplní práce?

Energetika je velmi rostoucí a žádanou oblastí. Tvým úkolem bude telefonická podpora naší společnosti, poradenství a prodej, každodenní kontakt se zákazníkem a vypracování vhodné nabídky.

Profil kandidáta:

Co bys měl umět?

Od tebe čekáme, že budeš rád a dobře mluvit a komunikovat s lidmi. Že pro tebe bude zákazník ten nejdůležitější. Že bude telefonování nejen náplň práce, ale i tvůj koníček. Protože pokud to bude fungovat, dokážeme tě za to ohodnotit.

Nabízíme:

Vážíme si našich pracovníků, proto jim nabízíme:

*Smlouvu na HPP nebo dohodu, záleží na tvých časových možnostech

*Nadstandardní finanční ohodnocení – fix, o který nepřijdeš a bonusy podle tvých výkonů

*5 týdnů placené dovolené

*Každý den OBĚD zdarma v našem bistru

*Občerstvení na pracovišti formou kávy, čaje, čokolády a dalšího

*Stolní fotbálek a „relax“ místnost

*Dopolední a odpolední směny dle tvé preference

*Zkrácenou pracovní dobu v pátek

*Zaměstnanecký tarif na elektřinu a plyn (až 4 domácností)

*Očkování proti chřipce 1 krát ročně ZDARMA

A mnoho dalšího!

Pokud to chceš zkusit, pošli nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo klikni na tlačítko níže a připoj se do našeho týmu spokojených prodejců. Všechny uchazeče budeme co nejdříve kontaktovat.

Těšíme se na tvou reakci!

  • Ostrava
  • Zandr Entere Company Services s.r.o.
  • 16 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. prosince
  • Hradec Králové
  • Kingspan a.s.
Zveřejněno: 6. září

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Přiblížíme si zkušební dobu, jak je dlouhá, jak ji lze prodlužovat. A co vše se dá dodatkem v pracovní smlouvě změnit. Připravili jsme pro vás i vzor dodatku k pracovní smlouvě. Podíváme se, jak vypadá pracovní smlouva na zkrácený úvazek.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

absolvent AJ bonus bonusy den důchod důchodce energetik hledám hodnocení HR IT kancelář kandidát možnost nabídka nabídky náplň práce NDA nová občerstvení ohodnocení pec plat podpora poradenství pozice práce pracovní pracovní nabídka pracovník praxe reference směny specialist společnost společnosti tarif telefon uchazeč vhodné víkend výkon zaměstnanec zaměstnavatel zdarma životopis dar dovolené finanční kolegyně koníček kontakt kov list na pracovišti náplň oblast oblasti PC placené PR prodej profi příjemný spokojen standard student tým úkol zákazník zaměstnanecký