Hledáme lidem práci Manpower

Procesní inženýr, 50 000-70 000 Kč

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Elektrotechnika a telekomunikace
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)
Hrubá mzda 50.000 – 70.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Pro plzeňskou výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici Procesní inženýr, který bude zodpovědný za fungování výrobních procesů a technologií, za návrhy na zlepšení zastaralých nebo neefektivních procesů a následnou optimalizaci.

Popis pozice:

  • kontrola plnění výrobního plánu
  • analýza odchylek ve výrobním procesu a následné řešení jejich příčin
  • optimalizace výrobních linek a procesů
  • zpracování a řízení procesních změn
  • práce s technickou dokumentací

Profil kandidáta:

  • pokročilá znalost anglického jazyka pro denní využití (min. úroveň B1)
  • znalost CAD systému a metod LEAN, FMEA
  • zkušenost s technickou dokumentací

Nabízíme:

  • náborový bonus 100 000 Kč
  • 13. plat + bonusy a prémie
  • příspěvek na dojíždění
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na vzdělání
  • vzdělávací kurzy a školení
  • flexibilní pracovní doba

Pokud hledáte novou pracovní příležitost, neváhejte nám zaslat Váš životopis!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Plzeň
  • Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
včerejší
  • Plzeň
  • ARENIS s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Plzeň
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 70 000 – 90 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Plzeň
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 24. dubna
  • Plzeň
  • Gi Group Czech Republic, s.r.o.
  • 160 Kč / hod
  • Plzeň
  • DU-MI CZ s.r.o.
  • 34 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
  • Jihlava
  • Střední škola průmyslová, technická a…
  • od 23 510 Kč
Zveřejněno: 16. března
  • Holubice, Vyškov
  • MIXCZ-POL s.r.o.
  • od 24 200 Kč
  • Ševětín
  • TRANSPORTE RICHTER s.r.o.
  • 21 300 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. března

Schäfer - Menk s.r.o., DELA Company s.r.o., APB - PLZEŇ a.s., AC Jobs, s.r.o., Skanska a.s., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AT SERVIS spol. s r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., VSP Auto, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., SH Job Partners s.r.o., ARENIS s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Markmont, s.r.o., FLEXIMA s.r.o., ZOLLER CZECH s.r.o., Stäger Inovac Packaging s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., DU-MI CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Trenkwalder a.s., ABBAS, a.s., ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., Hays Czech Republic, s.r.o., ALGON PLUS - AUTO, a.s., RUG CZ, s.r.o., REUS s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Specialista / specialistka logistiky, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Obchodní zástupce / zástupkyně

Plzeň, Dýšina

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

analýza bonus bonusy Bor den dění doba flexibilní hledám HR inzerát inzeráty inženýr IT kandidát kurz kurzy místa nábor penzijní připojištění plán plat plnění Plzeň pojištění postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovní místa připojištění příspěvek řízení SOU společnost společnosti stravování školení uchazeč vyšší vzdělání vzdělávací kurzy znalost životopis anglické CAD dokument dovolené jazyk kontrola náborový odpovědný penzijní PR pracovní příležitost prémie proces procesů profi příležitost případ přístup řešení systém technolog volná pracovní místa výrobní vzdělávací kurz závod zkušenost