Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme nové brigádníky do naší skvělé party! - 138Kč/hod

Lokalita Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jsme super parta a hledáme nové brigádníky, kteří by nám pomáhali na různým pozicích u nás na prodejně!

Popis pozice:

Vaší náplní práce bude především vybalování a doplňování zboží, ale také práce za pultem v lahůdkách, sami si můžete vybrat, které pracoviště by vám bylo nejbližší.

Profil kandidáta:

Jediné co od Vás budeme požadovat je plnoletost a potravinářský průkaz.

Nabízíme:

Odměníme Vás super mzdou 138 Kč/hod, další super věc je ta, že směny si můžete plánovat dle vlastní potřeby, tudíž je brigáda vhodná k zaměstnání i ke škole.

Tak neváhejte a zasílejte své životopisy na emailovou adresu e-mail přes odpovědní formulář, volejte na číslo zobrazit tel. číslo , nebo se zastavte u nás na pobočce Sokolovská 127/38

Budu se těšit na spolupráci! :-)

  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Mladá Boleslav
  • McDonald's
  • 25 900 – 27 500 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 12. října
  • Jičín
  • Delirest Services s.r.o.
Zveřejněno: 1. listopadu
  • Nový Jičín
  • Prodavač/ka nábytku
  • 17 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 2. listopadu

DoDo Czech s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., ABS Bonifer Czech s.r.o., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., TOPTRADE, spol. s r. o., MESSENGER a.s., ČSAD Střední Čechy , a.s., AUTO PATRON s.r.o., K2 moto s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Šmídl s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Česká pošta, s.p., DSA a.s., Košík.cz s.r.o., BAUFERA s.r.o., TextilEco a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., BREADWAY a.s., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., XXXLutz, Sécheron Hasler CZ, spol. s r.o., CDP IVORY, s.r.o., Blanik Aircraft CZ s.r.o., Almeco, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., SECURITAS ČR s.r.o., C.S.CARGO a.s., Správa služeb hlavního města Prahy, ASAP Delivery s.r.o., HYGOTREND, s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., ASBISC ENTERPRISES PLC, Agency Prague, organizační složka, Trenkwalder a.s., MIMO BOHEMIA, a.s., HakimiStyle s.r.o., Globus ČR, v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Curso s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., open recruitment s.r.o., Human-Res s.r.o., Bolt Services CZ s.r.o., Věra Pietrasová, Grafton Recruitment s.r.o., delivrium s.r.o., Hájek a Boušová, spol. s r.o., Etimos Human s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Toprelax s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Správa železnic, státní organizace

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Inspektor / Inspektorka, Manažer / manažerka nákupu, Obchodník / Obchodnice, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Náborář / Náborářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Shift leader / Vedoucí směny

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 8 - Libeň, Praha 4 - Kamýk, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 4 - Braník, Praha 9 - Kbely, Praha 9 - Černý Most, Praha 9 - Běchovice, Praha 9 - Letňany, Praha 10 - Malešice, Praha 8 - Kobylisy, Praha 10 - Horní Měcholupy, Praha 10 - Hostivař, Praha 7 - Holešovice, Celá ČR, Hlavenec, Čelákovice, Jirny, Úvaly, Vysočany, Praha, Zdiby, Benátky nad Jizerou, Český Brod, Postřižín

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

brigáda email hledám IT kandidát náplň práce nové okolo plán pozice práce pracoviště směny Sokolov vhodná zaměstnání životopis brigádník náplň potravinář PR prodej profi stav