Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Montážní technik vratových systémů 30 000,-

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Středokluky
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Služby, umění a kultura, Technické obory, Ostatní
Hrubá mzda 27.000 – 30.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme servisního technika / montážníka na dveřní techniku. Každý den návrat domů. Práce pondělí až pátek. Praxe v příbuzném oboru výhodou. Těšíme se na Vaše reakce:)

Náplň práce

  • Servis a údržba vratových systémů
  • Podpora při instalaci vrat
  • Garance záručních / pozáručních oprav
  • Objednávka náhradních dílů
  • Technická podpora zákazníka

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Vzdělání elektrotechnického směru
  • Aktivní práce na PC
  • Monitorování dat a tvorba nápravných opatření

Nabízíme

  • Práce na HPP
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Motivační platové ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Telefon, notebook

  • Praha
  • Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. března
  • Nové Město, Praha
  • McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 25. března

DoDo Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Domov seniorů Fénix s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., Mateřská škola, Praha 4, Voráčovská 2, FLORA 24 s.r.o., Special Security Service s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Česká pošta, s.p., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Drafted.gg s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Ing. Jiří Čedík, ManpowerGroup s.r.o., European massage s.r.o., Daniel Menšík, HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o., ANDĚL vzduchotechnika klimatizace, s.r.o., PRO SECURITY SE, Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, abc květiny s.r.o., JANEMI s.r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., TECHWOOD DESIGN s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., V.M.O. s.r.o., Waf-Waf Group s.r.o., AppTech, s.r.o., Quintessentially Czech, s.r.o., Inbar, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., LITE z.s., VLNIKA s.r.o., 6S ENTERTAINMENT CZ s. r. o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., ČESKÁ TELEVIZE, Kongresové centrum Praha, a.s., Mardorm Consult s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., Město Odolena Voda, Ski a BikeCentrum Radotín s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Řídící letového provozu, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Úvěrový specialista / specialistka, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Správce / správkyně IT, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Florista / Floristka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Dekoratér / Dekoratérka, Pracovník / pracovnice ve službách, Producent / Producentka, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Zdravotní bratr / sestra, Sportovec / Sportovkyně, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Promotér / Hosteska, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Finanční specialista / specialistka, Praktická sestra, Všeobecná sestra

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 4 - Podolí, Praha 3 - Žižkov, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Vokovice, Praha 6 - Veleslavín, Praha 5 - Třebonice, Praha 5 - Stodůlky, Praha 7 - Troja, Praha 1 - Nové Město, Praha 7 - Holešovice, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 8 - Karlín, Praha 4 - Nusle, Praha 2 - Vinohrady, Praha 8 - Ďáblice, Praha 9 - Prosek, Praha 5 - Radotín, Slaný, Odolena Voda

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

akce Bor den elektro hledám hodnocení HR IT možnost náplň práce ohodnocení plat podpora práce praxe společnost společnosti stabilní technik telefon vzdělání vzdělávání Zruč díl garance motivační náplň národní obor PC platové ohodnocení PR ruční servis systém technická technické technika tvorba údržba zákazník