Hledáme lidem práci Manpower

CONTROLLING AND BUSINESS ANALYST| Relokační balíček nebo remote práce

Lokalita Nový Jičín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Průmyslová a chemická výroba
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Pokročilý B2)
Kontakt Lenka Jurista, zobrazit tel. číslo

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte zkušenosti s hloubkovými analýzami? Jste schopen si propojit data z různých oblastí a pospojovat je do výsledného celku, který dokáže managementu prezentovat výsledky v podobě snížení nákladů a zvýšení zisku? Pak pro vás máme tuto zajímavou roli.

Pro automotive společnost na Novojičínsku hledáme zkušeného analytika, který se zaměří na hlídání nákladů napříč projekty a bude podporovat obchodní oddělení ve strategických rozhodnutích. Jedná se o důležitou pozici, poskytneme tedy veškerou podporu, včetně relokačního balíčku, adaptačního programu nebo rozšířených možností remote práce.

Popis pozice:

✔ strategické plánování a analýza finančních výsledků v globálním měřítku, s důrazem na produktové a zákaznické segmenty

✔ sledování ziskovosti, identifikaci odchylek od plánu a implementaci opatření pro zlepšení výsledků

✔ řízení controllingu pro produktové a zákaznické obchodní jednotky včetně stanovení nákladových cílů a strategií pro zvýšení zisku

✔ koordinace rozhodovacích procesů se zohledněním finančních dopadů, včetně rizik a příležitostí

✔ poskytovat podporu místnímu týmu v oblastech jako jsou nástroje a vzorky, projektové řízení a správa nákladů v SAPu

✔ aktivně spolupracovat při sestavování ročního rozpočtu a projektového plánu pro obchodní divizi

✔ vyvíjet specifické nástroje controllingu pro podporu obchodní divize a centrálních funkcí

Profil kandidáta:

✔ VŠ ekononomického směru

✔ víceletá praxe v controllingu

✔ komplexní ekonomické znalosti a porozumění oblasti controllingu, rozpočtů, víceletých plánů, nákladových kategorií

✔ znalost SAPu

✔ schopnost posoudit ekonomickou efektivitu

✔ komplexní řešení problémů, analytické myšlení a velmi dobré prezentační dovednosti

✔ ochotu cestovat do zahraničí - max 6x/ rok

✔ velmi dobrá znalost anglického jazyka podmínkou - prezentace TOP managementu, komunikace se zákazníky

✔ znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme:

✔ možnost práce na home office v režimu dle domluvy, min. 40%

✔ relokační balíček ve výši 100 000 Kč

✔ práci v moderním pracovním prostředí, profesní růst, možnost zahraničních stáží

✔odměnu před dovolenou a Vánoci, podíl na zisku společnosti

✔příspěvek penzijní připojištění a životní pojištění

✔příspěvek na dopravu

✔ podporu odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje

✔dotované stravování ve firemní jídelně s chutnými pokrmy a velkým výběrem

✔ vlastní lékaře, fyzioterapeuty, psychologa

✔ jesle, školku, odpolední klub pro děti do 15 let, prázdninové aktivity pro děti zaměstnanců – letní tábory

✔ 5 týdnů dovolené

✔ odměnu za dlouholetou práci, odměny při životním jubileu a při odchodu do důchodu

✔ flexibilní systém elektronických benefitů

✔ programy na podporu zdraví a správného životního stylu (semináře, cvičení, dny zdraví)

V případě, že vás pozice zaujala, pošlete mi svůj životopis v CZ a ENG verzi. Ráda vás budu kontaktovat s podrobnostmi.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

AJ analytik analytika analýza auto benefit Bor business CV data den důchod ekonom elektro EU flexibilní fyzio fyzioterapeut hledám hlídání home office HR inzerát inzeráty IT Jičín kandidát komunikace management místa možnost nástroje nová nové obchodní odměny Office ohledně OZP pec penzijní připojištění plán plánování pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa práva praxe prostředí připojištění příspěvek psycholog režim rozvoj růst řízení seminář sledování SOU společnost společnosti správa stáž stravování Tábor uchazeč výsledky vyšší vzdělání vzor zahraničí zaměstnanců zdraví zkušenosti znalost znalosti životní pojištění životopis anglické cíl cvičení díl dny dovednost dovolené finanční firemní jazyk klub kontakt koordinace kov lékař místní myšlení náklad nástroj německé obchod oblast oblasti odbor odborné oddělení osobní penzijní PR prezentace problém proces procesů produktové profesní profi program programy projekt projektové příležitost případ přístup roční rok řešení řešení problémů schopnost soud stav strategické strategický stroj systém tým volná pracovní místa výběr výše zahraniční zákazník zkušenost zvýšení životní