Prima práce v Praze-moderní prostředí, volné víkendy

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Praha
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 25.000 – 35.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Chcete pracovat v novém, moderním a čistém prostředí přímo v Praze? Rádi byste pouze dvousměnný provoz s volnými víkendy? Hledáte stabilního a seriózního zaměstnavatele, který se o své zaměstnance stará? Pak hledáme právě Vás. Hledáme samostatné a pracovité lidi do moderní tiskárny. Praxe ani zkušenosti nejsou důležité – vše Vás rádi naučíme. Nabízíme zajímavou mzdu s možností růstu, moderní a čisté pracovní prostředí se zázemím pro zaměstnance. K dispozici je bufet i firemní jídelna (se zkušeným šéfkuchařem – nejde o závodní jídelnu), kurzy AJ či firemní oděv.

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdu + měsíční osobní ohodnocení s možností dalšího navýšení dle Vašich zkušeností
  • Smlouvu na hlavní pracovní poměr v Praze v rostoucí firmě s dobrým postavením na evropském trhu
  • Pěkné a moderní zázemí nové výrobní haly
  • Příspěvek na stravování ve firemní restauraci (cena jídla je 25 až 50 Kč), kafeterie zdarma
  • Parkování v areálu nebo při dopravou MHD je zastávka autobusu hned před areálem firmy
  • Firemní oblečení
  • Kvalitní zaškolení – pozice je tak vhodná i pro absolventy
  • Hrazené kurzy AJ v areálu firmy

Požadujeme:

  • Vhodné i pro absolventy SŠ a OU technického zaměření
  • Spolehlivost, samostatnost
  • Manuální zručnost a chuť pracovat
Toplist