Volné místo ve firmě ERGOTEP, družstvo invalidů

Asistent/ka prodeje Tescoma Zlín

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zlín
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 12.844 – 16.244 Kč

O nás

ERGOTEP, družstvo invalidů

Jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Co od Vás očekáváme:

Hledáme příjemný personál pro naši prodejnu ve Zlíně. Družstvo Ergotep spolupracuje s jedničkou svého oboru, společností Tescoma, tradičním prodejcem kompletního sortimentu potřeb do kuchyně s originálním designem. Je pro Vás vaření či pečení zábavou a hrou? Pak Vás prodej množství “vychytávek” do kuchyně bude jistě bavit. Těšíme se právě na Vás!

Pracovní místo pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • obsluha zákazníků a pokladny
  • odborné poradenství při prodeji
  • nabídka zboží zákazníkům
  • doplňování a údržba čistého prostředí prodejny

Co od vás očekáváme?

  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • spolehlivost a pečlivost
  • min. stupeň vzdělání – vyučení bez maturity
  • trestní bezúhonnost
  • výhodou uživatelská znalost práce na počítači

Co vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • práci na zkrácený úvazek
  • atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
  • vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
  • stabilní výdělek
  • slevu na kvalitní zboží Tescoma
  • čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny

Jak nás kontaktovat?
V případě vašeho zájmu volejte v pracovní dny od 6 do 14.30 hod., Jitka Teplá, tel. zobrazit tel. číslo nebo posílejte své životopisy na e-mail e-mail přes odpovědní formulář.

Doplňující informace
Název pozice: pracovník obchodu
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Oblast výkonu práce: Zlín (místo pracoviště – Prodejní centrum Tescoma, OC Centro, třída 3.května 1170, Malenovice, 763 02 Zlín)
Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: zkrácený

  • Písek
  • Dominika Stašková
  • 20 700 – 23 200 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 19. května

HOBRA - Školník s.r.o., Kovárna VIVA a.s., EVROPA realitní kancelář, ManpowerGroup s.r.o., Evo House project s.r.o., Möbelix, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., TPC Bohman s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., ZÁLESÍ a.s., Lead - Project Advices s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., DAWLAS s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Cukrárna DINO, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., ALMECO Skyba, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Yokohama TWS Czech Republic a.s., Ramseier Czech s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Logistik / Logistička, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Oblastní ředitel / ředitelka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Cukrář / Cukrářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Vedoucí servisu

Celá ČR, Zlín, Slušovice, Otrokovice

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

asistent Bor den e-mail hlavní hledám HR IT místo nabídka náplň práce OZP pečlivost poradenství pozice práce pracoviště pracovní pracovní dny pracovní místo pracovní poměr pracovní prostředí pracovní smlouva pracovní úvazek pracovník prostředí smlouva společnost stabilní školení Teplá úvazek uživatelská znalost výdělek výkon vzdělání zaměstnání zaměstnavatel zkrácený úvazek Zlín znalost životopis centrum design dny družstvo informace kolektiv komunikační kontakt kvalitní list náplň název obchod oblast obor obsluha obsluha zákazníků odbor odborné pečení počítač poměr požadované vzdělání PR prodej prodejní přátelské příjemné příjemný případ schopnost schopnosti smluvní střední třída údržba uživatel vyučení vztah zákazník