Volné místo ve firmě ERGOTEP, družstvo invalidů

Asistent/ka prodeje Tescoma Kroměříž

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kroměříž
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

ERGOTEP, družstvo invalidů

Jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Co od Vás očekáváme:

Hledáme příjemný personál pro naši prodejnu v Kroměříži. Družstvo Ergotep spolupracuje s jedničkou svého oboru, společností Tescoma, tradičním prodejcem kompletního sortimentu potřeb do kuchyně s originálním designem. Je pro Vás vaření či pečení zábavou a hrou? Pak Vás prodej množství “vychytávek” do kuchyně bude jistě bavit. Těšíme se právě na Vás!

Pracovní místo je vhodné pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?
obsluha zákazníků a pokladny
odborné poradenství při prodeji
nabídka zboží zákazníkům
doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny

Co od vás očekáváme?
dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
spolehlivost a pečlivost
min. stupeň vzdělání – vyučení bez maturity
trestní bezúhonnost
výhodou uživatelská znalost práce s počítačem

Co vám nabízíme?
smlouvu na hlavní pracovní poměr
práci na zkrácený úvazek
atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
stabilní výdělek
slevu na kvalitní zboží Tescoma
čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny

Doplňující informace
Název pozice: pracovník obchodu
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Oblast výkonu práce: Kroměříž (místo pracoviště – Prodejní centrum Tescoma, Kovářská 19/4, 767 01 Kroměříž 1)
Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: práce na zkrácený úvazek – 6 hodin

  • Prostějov
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 60 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března

HOBRA - Školník s.r.o., Kovárna VIVA a.s., EVROPA realitní kancelář, Advantage Consulting, s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Yokohama TWS Czech Republic a.s., Ramseier Czech s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Toom interier s.r.o., TextilEco a.s., LUMA trading s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LKQ CZ s.r.o., EUROBIT - čerpací stanice s.r.o., Evo House project s.r.o., Möbelix, MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., TPC Bohman s.r.o., ZÁLESÍ a.s., Lead - Project Advices s.r.o., DAWLAS s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Cukrárna DINO, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., DECATHLON z.s., EVPÚ Defence a.s., HTD Retail s.r.o., M.B.KERAMIKA spol. s r.o., Pekařství M a M, s.r.o., CENTURION loss prevention a.s., HalfPrice, PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., ROSSMANN, spol. s r.o., ALMECO Skyba, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní prodejce / prodejkyně, Logistik / Logistička, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Úvěrový specialista / specialistka, Číšník / Servírka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavební technik / technička, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Oblastní ředitel / ředitelka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Cukrář / Cukrářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Vedoucí servisu

Celá ČR, Zlín, Kroměříž, Hulín, Otrokovice, Přerov, Babice, okres Uherské Hradiště, Ivanovice na Hané, Uherské Hradiště, Prostějov, Velký Týnec, Kunovice, okres Uherské Hradiště, Vyškov, Lipník nad Bečvou, Slušovice

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

asistent Bor den hlavní hledám HR IT kovář Kroměříž místo nabídka náplň práce OZP pečlivost poradenství pozice práce pracoviště pracovní pracovní místo pracovní poměr pracovní prostředí pracovní smlouva pracovní úvazek pracovník prostředí smlouva společnost stabilní školení úvazek uživatelská znalost vhodné výdělek výkon vzdělání zaměstnání zaměstnavatel zkrácený úvazek znalost centrum design dny družstvo informace kolektiv komunikační kov kvalitní list náplň název obchod oblast obor obsluha obsluha zákazníků odbor odborné pečení počítač poměr požadované vzdělání PR prodej prodejní přátelské příjemné příjemný schopnost schopnosti smluvní střední údržba uživatel vyučení vztah zákazník