Volné místo v: HalfPrice

Asistent/ka prodeje módy zkrácený úvazek

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti
Lokalita Libeň, Praha
Zadavatel HalfPrice (CCC Czech, s.r.o.)
Min. vzdělání Základní
Mzda 7.125 – 21.375 Kč
Kontakt Adéla Kučerová, zobrazit tel. číslo

CO MŮŽETE ZÍSKAT…?

Změnu, pro ty, kteří upřednostňují práci se zbožím před obsluhou
Novou práci, zkušenosti a skvělý plat
Příležitost pracovat ve velkém týmu
Možnost kariérního růstu
Zkušenosti s módou světových značek

CO VÁS ČEKÁ…?

Hledáme zkrácené úvazky – 10, 20, 30 hodin
Místo práce: Praha – Galerie Harfa
Práce pro první off price prodejnu v ČR
Práce s luxusním zbožím známých značek
Šance stát se členem nového,
výjimečného a úspěšného brandu
Obsluha kasy, výpomoc zákazníkům
Péče o zboží, příjem, kontrola, inventury

MÁTE…?

Chuť se rozvíjet a naučit se něco nového
Rádi různorodou práci
Schopnost vytvářet příjemné prostředí pro zákazníky i kolegy
Přátelského a týmového ducha
Rádi práci se zbožím
Zálibu ve světě módy

O NÁS

Jakto, že nabízíme světové značky za zlomkové ceny? Odpověď zní OFF PRICE. Moderní koncept obchodu již brzy i v České republice. Náš tým nákupčích a trendy maniaků spolupracuje s velkými značkami a designéry a každý den hledá ty nejzajímavější kousky.
Naším cílem je splnit očekávání zákazníků, nabídnout exkluzivní zboží vysoké kvality za tu nejlepší cenu.

Pracujte s námi ve světě známých značek.

Dobrodružství jménem HALFPRICE právě začíná.

Máte zájem o tuto nabídku?