Volné místo ve firmě NovaTech Cz s.r.o.

Seřizovač - vstřikování plastů - strojírenství

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Třebíč
Firma NovaTech Cz s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 25.000 – 35.000 Kč
Kontakt Svatava Mašková, zobrazit tel. číslo

O nás

NovaTech Cz s.r.o.

Společnost s více než dvacetiletou tradicí a zkušenostmi s výrobou sofistikovaných plastových dílů. Díky výrobkům vysoké kvality s optimální hospodárností je firma v současné době všemi zákazníky hodnocena kategorií „A“. V rámci VW koncernu je NOVATECH s.r.o.certifi­fikován pro vývoj produktu.

O nás

Společnost Novatech působí na trhu již dvacet let. Dodáváme technické konstrukční díly a komponenty pro automobilový průmysl.
Hledáme nového kolegu na pozici seřizovač

Náplň práce:

  • seřízení strojů, lisovacích nástrojů dle výrobní dokumentace
  • sledování a optimalizace výrobních procesů
  • kontrola stavu strojů a zařízení
  • provádění plánované údržby lisovacích nástrojů

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme:

  • ukončené vzdělání v technickém oboru (mechanik, elektrikář, automechanik atd.)
  • praxe v oboru vítána
  • zkušenost s prací na PC – uživatelská úroveň
  • nástup možný ihned
  • technická zručnost

Co Vám můžeme nabídnout:

Nabízíme:

  • zázemí ve stabilní firmě působící v automobilovém průmyslu
  • práci s moderními technologiemi
  • 5 týdnu dovolené
  • 13.plat a 14. plat, příspěvek na dopravu
  • zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • zaměstnanecké benefity

Pokud máte zájem s námi pracovat odpovězte, budeme se těšit!

Máte zájem o tuto nabídku?