Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Zkušený svářeč - TIGař (40-45.000 Kč) M/Ž

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ledeč nad Sázavou
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Svářeč / Svářečka, Svářečský inženýr / inženýrka, Zámečník / Zámečnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 40.000 – 55.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte zkušenosti se svařováním nerezových materiálů a rádi byste se zapojili do výroby vysoce kvalitních výrobků? Máte svářečský průkaz na TIG nebo MIG/MAG? Nevadí vám práce ve směnném provozu? Pak hledáme právě vás! Pošlete mi životopis a pracujte u nás.

ZKUŠENÝ SVÁŘEČ - TIGAŘ (40 - 55.000 KČ) M/Ž

Náplň práce:

* Svařování různých typů nerezových materiálů
* Čtení a interpretace technických výkresů a plánů
* Úprava a příprava materiálů pro svařování
* Kontrola kvality svařených výrobků a případná oprava
* Údržba a opravy svařovacího zařízení

Co od Vás očekáváme:

* Min SOU vzdělání
* Zkušenosti se svařováním nerezových materiálů
* Schopnost číst a interpretovat technické výkresy
* Platný průkaz - výhodou, nikoli podmínkou!
* Zodpovědný přístup k práci a dodržování bezpečnostních opatření
* Ochotu pracovat ve 3směnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

* Až 5 týdnů dovolené
* 13. plat
* bonusy a prémie
* Konkurenceschopný plat
* Možnost pracovat s moderním svařovacím a řezacím zařízením
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na dopravu
* Profesionální tým a přátelské pracovní prostředí

* nástup možný ihned
* lokalitu v okrese Havlíčkův Brod

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

  • Kutná Hora
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna
  • Třemošnice
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
včerejší
  • DAKO-CZ, a.s.
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 12. dubna
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Vrbno pod Pradědem
  • T-Industry-Parts s.r.o.
  • 30 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 7. července
  • Nové Město, Praha
  • Realitní kancelář Pokorný, s.r.o.
  • 14 800 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
    Benefity:

HB Golf s.r.o., ALBAform CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., LAKUM - GALMA a.s., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., HARTMANN - RICO a.s., DELTA & PERSONAL s.r.o., TopolWater, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, SIMIX GROUP s.r.o., AC Jobs, s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., DAKO-CZ, a.s., Manuvia GreatWork s.r.o., Markmont, s.r.o., FIA ProTeam s.r.o., BAKKER, s.r.o., Ing. Jiří Papst, Novoveská servisní, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Comac jobs s.r.o., Jitka Poláková, HR Direct s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Walther Flender s.r.o., DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Skanska a.s., Trenkwalder a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Kuchař / Kuchařka, Brusič / Brusička, Krejčí / Švadlena, Šič / Šička, Výrobce / výrobkyně textilií, Mechanik / Mechanička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Opravář / Opravářka, Hutník / Hutnice, Slévač / Slévařka, Vrátný / Vrátná, Obsluha strojů

Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Kolín, Světlá nad Sázavou, Zruč nad Sázavou, Humpolec, Čáslav, Kutná Hora, Chotěboř, Vrdy, Třemošnice, Úžice, okres Kutná Hora, Pelhřimov, Divišov, Zásmuky, Oudoleň, Přibyslav, okres Havlíčkův Brod, Hybrálec, Postupice, Ždírec nad Doubravou, Polná, Jihlava

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

bezpečnost bonus bonusy Brod dodržování Havlíčkův Brod hledám IT kvality možnost náplň práce plán plat práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek řízení SOU stravování svařování vzdělání zkušenosti životopis dovolené kontrola kvalitní materiál náplň odpovědný okres oprava opravy PR prémie přátelské případ příprava přístup schopnost technické technický tým výroby zkušenost