Servisní technik 42.000 - 50.000 Kč/měsíc

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Černý Most, Praha
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 42.000 – 50.000 Kč
Kontakt Tomáš Dědouch, zobrazit tel. číslo

Hledáme nové kolegy do rozvíjející se české pobočky mezinárodní skupiny

  • nové moderní pracovní prostředí
  • možnost profesního růstu
  • nabízíme zaměstnání v klidném a čistém prostředí rodinného typu

Servisní technik 42.000 – 50.000 Kč/měsíc + týden dovolené navíc

Náplň práce:

  • servis jednoúčelových strojů, automatizovaných výrobních linek a buněk
  • servis robotických pracovišť
  • instalace a uvedení do provozu nových zařízení
  • servisní prohlídky a opravy u zákazníka především v ČR
  • retrofit našich strojů
  • 50% cestování, 50% práce v sídle společnosti

Zaujala tě tato pracovní příležitost?
Pošlete nám CV, my Vás budeme kontaktovat a společně vyjednáme setkání s klientem, kde se dozvíte více informací.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického zaměření (ideálně mechatronik, automatizace, mechanik elektronik
  • znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • znalosti a zkušenosti v oblasti strojírenství a automatizace výhodou
  • znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • měsíční mzda 42.000 – 50.000 Kč/měsíc
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní spoření
  • práci v mladém přátelském kolektivu
  • příspěvek na stravování
  • MultiSport karta
  • firemní akce
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Máte zájem o tuto nabídku?