ELEKTROMECHANIK / MECHATRONIK 40.- 50 000Kč/měsíc + benefity

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Černý Most, Praha
Firma Comac jobs s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 40.000 – 50.000 Kč
Kontakt Tomáš Dědouch, zobrazit tel. číslo

Hledáme nové kolegy do rozvíjející se české pobočky mezinárodní skupiny

  • nové moderní pracovní prostředí
  • možnost profesního růstu

ELEKTROMECHANIK / MECHATRONIK 40.- 50 000Kč/měsíc + benefity

Náplň práce:

  • montáž a instalace komponentů a sestav jednoúčelových strojů a linek
  • montáž mechatronických komponent vč. funkčních zkoušek
  • pneumatické a elektrické instalace sestav
  • kompletace celého systému vč. periferních zařízení
  • zjišťování, izolace a oprava závady na zařízení

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání elektro zaměření (mechatronik, automatizace, mechanik elektronik – automatizační technika, apod.)
  • znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb.
  • pokročilé znalosti a zkušenosti v oblasti strojírenství a automatizace výhodou
  • znalost pneumatiky, hydrauliky výhodou
  • znalost anglického či německého jazyka výhodou (spolupráce na mezinárodních projektech)
  • samostatnost při práci, systematický způsob práce
  • týmovost
  • zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • 40.- 50 000Kč/měsíc + benefity
  • týden dovolené navíc
  • práci v mladém přátelském kolektivu
  • příspěvek na penzijní spoření
  • příspěvek na stravování
  • MultiSport karta

Zaujala tě tato pracovní příležitost?
Pošlete nám CV, my Vás budeme kontaktovat a společně vyjednáme setkání s klientem, kde se dozvíte více informací.

Máte zájem o tuto nabídku?