Zástupce vedoucího týmu čerstvých potravin (Pardubice)

Pardubice
29.200 Kč
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Globus ČR, v.o.s. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Odborné vyučení bez maturity

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

JSTE TÝMOVÝ HRÁČ? 
V Globusu hledáme nové posily a vedoucímu týmu bychom rádi našli spolehlivého parťáka. Zástupce vedoucího týmu by měl být komunikativní a mít organizační schopnosti.

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS 
Jsme rodinná firma, proto je u nás vstřícnost a přátelský přístup nepostradatelnou součástí. U nás získáte rozmanitou práci. Jako zástupce vedoucího sice sám například doplňujete zboží, ale zároveň zodpovídáte za průběh i cenové značení. To znamená, že během vedení směny bude rozvržení jednotlivých činností na vás, zúročíte tak organizační schopnosti.

Máte zkušenost s vedením lidí? Rádi pracujete v týmu, ale umíte se spolehnout i sami na sebe? Tato pozice bude pro vás ta pravá.

Spolehnout se můžete na…
● Férovou mzdu
● Smlouvu na dobu neurčitou
● Mzdu, která vám přistane na účtu vždy 11. den v měsíci
● Před Vánoci 13. mzdu, která v tomto období přichází nejvíc vhod
● Po třech letech 25 dní na zasloužený odpočinek
● Příspěvek na penzijní připojištění 6000,- Kč ročně
● Příplatky za víkendy nad rámec zákona
● Stravenky v hodnotě 109,- Kč
● Zaměstnaneckou slevu 10 % na celý nákup
● Čisté a velké zázemí
● Možnost zvýhodněného volání a datové tarify 
● Partnerskou slevu v síti lékáren Dr. Max

Chcete být součástí našeho týmu? Kontaktujte nás, prosím:
 

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Nefrito laboratories, s.r.o. | Nefrito laboratories, s.r.o. | Zelené Předměstí, Pardubice Zelené Předměstí, Pardubice
  • 37 000 – 43 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 25. srpna
D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR | D.A.S. právní ochrana,… | Celá ČR Celá ČR
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 25. srpna
Léčebné lázně Bohdaneč a.s. | Léčebné lázně Bohdaneč a.s. | Lázně Bohdaneč Lázně Bohdaneč
  • 35 000 – 44 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 21. srpna
Go Digital! a.s. | Go Digital! a.s. | Zelené Předměstí, Pardubice Zelené Předměstí, Pardubice
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 20. srpna
NOVYS, s.r.o. | NOVYS, s.r.o. | Kralupy nad Vltavou Kralupy nad Vltavou
  • od 15 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. ledna
Trenkwalder a.s. | Trenkwalder a.s. | Olomouc Olomouc
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. srpna
Zentiva, k.s. | Zentiva, k.s. | Dolní Měcholupy, Praha Dolní Měcholupy, Praha
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. srpna
OCTÉ Electric Czech s.r.o. | OCTÉ Electric Czech s.r.o. | Rumburk Rumburk
  • 20 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 2. srpna
Volok, s.r.o. | Volok, s.r.o. | Nové Město, Praha Nové Město, Praha
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 30. srpna
SANITINO s.r.o. | SANITINO s.r.o. | Litomyšl Litomyšl
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro seniory
Zveřejněno: 30. srpna
HR Direct s.r.o. | HR Direct s.r.o. | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Brandýs nad Labem-Stará…
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. srpna
DOKA, s.r.o. | DOKA, s.r.o. | Brno Brno
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 30. srpna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Randstad HR Solutions s.r.o., Louda Auto a.s., Ptáček - velkoobchod, a.s., Mattoni 1873 a.s., Modivo Czech, s.r.o., RKO GROUP a.s., Trenkwalder a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., Petrlíková Lucie s.r.o., VIVANTIS a.s., NEW YORKER CZ, s.r.o., CZ WELD s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, SIMIX GROUP s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Etimos Human s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., KAVON CZ s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Léčebné lázně Bohdaneč a.s., Albert Česká republika, s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Go Digital! a.s., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manažer / manažerka v gastronomii, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Vedoucí obchodu, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Dělník / Dělnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Svářeč / Svářečka, Obchodní ředitel / ředitelka (CSO), Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Prodejce / prodejkyně vozů, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Přijímací technik / technička, Metrolog

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Pardubice, Pardubice-Staré Město, Pardubice, Zelené Předměstí, Pardubice, Chrudim II, Chrudim, Celá ČR, Chrudim, Lázně Bohdaneč

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

na dobu neurčitou zkušenost
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT