Přidejte se k nám jako MANAŽER/KA POBOČKY (Roudnice nad Labem)

Roudnice nad Labem
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost LKQ CZ s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky
Smluvní vztah
Jazykové znalosti
Český jazyk (Expert C2)
Minimální vzdělání
Odborné vyučení bez maturity

O nás

LKQ celosvětově zaměstnává více než 45 000 lidí a stále roste! Staňte se součástí jedinečné společnosti LKQ, která je globálním distributorem výrobků pro automobily, včetně náhradních dílů, komponentů a systémů pro trh s náhradními díly v Severní Americe, Evropě a na Tchaj-wanu. V Evropě působíme ve 21 zemích a obsluhujeme více než 700 000 nezávislých velkoobchodních zákazníků.

Náplň práce:

  • Vedení kolektivu pracovníků pobočky
  • Výsledky svěřené pobočky
  • Odměňování a hodnocení výkonů kolegů
  •  Monitoring a reporting

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost s vedením týmu a mít přirozenou autoritu
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost, být spolehlivý a pracovitý
  • Ochotu pracovat na svém rozvoji
  • Počítačovou zdatnost na pokročilejší úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 1 týden dovolené navíc
  • Slevy na naše zboží, slevy na kulturu, VIP DATART program, ALZA benefit, Multisport kartu, MAKRO kartu
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Zvýhodněný mobilní tarif pro Vás i pro celou rodinu
  • Kariérní postup
  • Psychosociální podporu, kterou tu má každý zaměstnanec, když potřebuje😊
  • A mnoho dalších zajímavých benefitů…

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

HYGOTREND, s.r.o. | HYGOTREND, s.r.o. | Kbel, Benátky nad Jizerou Kbel, Benátky nad Jizerou
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
dnešní
JISTU recruitment s.r.o. | JISTU recruitment s.r.o. | Praha Praha
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
dnešní
Hájek a Boušová, spol. s r.o. | Hájek a Boušová, spol. s r.o. | Praha Praha
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
dnešní
Marie Kučerová | Marie Kučerová | Nový Bor Nový Bor
  • 100 000 – 300 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
dnešní
Human-Res s.r.o. | Human-Res s.r.o. | Roudnice nad Labem Roudnice nad Labem
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 10. července
TURBO PIZZA, s.r.o. | TURBO PIZZA, s.r.o. | Hradec Králové Hradec Králové
  • od 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. listopadu
TURBO PIZZA, s.r.o. | TURBO PIZZA, s.r.o. | Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou
  • od 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. prosince
T.S.BOHEMIA a.s. | T.S.BOHEMIA a.s. | Brno Brno
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. července
Elektroline a.s. | Elektroline a.s. | Kobylisy, Praha Kobylisy, Praha
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 30. června
INTOS s.r.o. | INTOS s.r.o. | Radětice, Příbram Radětice, Příbram
  • 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 30. června
ARLES, s.r.o. | ARLES, s.r.o. | Fryšták Fryšták
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 30. června
Penta Hospitals CZ, s.r.o. | Penta Hospitals CZ, s.r.o. | Bohnice, Praha Bohnice, Praha
  • 22 500 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 30. června

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Jobsyno Global s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Ski a BikeCentrum Radotín s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Golf Arts s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., PYLONES s.r.o., Bageterie Boulevard, CALPRA s.r.o., Tesco Stores ČR a.s., VOTOP PRAHA s.r.o., PEPCO Czech Republic s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Starbucks, Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, BE Krókur Stores s.r.o., ELEKTRO ABC s.r.o., CellCo, s.r.o., Business Media One, s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., M myself company s.r.o., HYGOTREND, s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, Česká spořitelna, a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Advantage Consulting, s.r.o., DELMART s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., CIAIS Retail, s.r.o., TESCOMA s.r.o., CBD Corner s.r.o., Modivo Czech, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Broker Investment, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Albert Česká republika, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., FAnn Retail, a.s., SECURITAS ČR s.r.o., Engel & Völkers, Česká pošta, s.p., ProfesKontakt, s.r.o., Hájek a Boušová, spol. s r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., McDonald's ČR spol. s r.o., Marie Kučerová, EKOSPOL a.s., Agrospoj s.r.o., JOBSTART s.r.o., SWORP a.s., Master vending, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Gragnani Invest, a.s., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., ADAM & PARTNER, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Nákupčí, Operátor / operátorka expedice, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Specialista / specialistka IT, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Dekoratér / Dekoratérka, Obchodní manažer / manažerka, Projektový / projektová manažerka, Provozní manažer / manažerka, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ústí nad Labem, Veleslavín, Praha, Kosoř, Kozomín, Praha, Holešovice, Praha, Vinohrady, Praha, Rudná, okres Praha-západ, Chodov, Praha, Dubeč, Praha, Nové Město, Praha, Stochov, Štěrboholy, Praha, Kamýk, Praha, Libeň, Praha, Kladno, Strašnice, Praha, Hloubětín, Praha, Nusle, Praha, Braník, Praha, Smíchov, Praha, Kbel, Benátky nad Jizerou, Celá ČR, Most, Kropáčova Vrutice, Louny, Mladá Boleslav, Šestajovice, okres Praha-východ, Troja, Praha, Bakov nad Jizerou, Hlubočepy, Praha, Čakovice, Praha, Dejvice, Praha, Roudnice nad Labem, Žižkov, Praha, Benátky nad Jizerou, Nový Bor, Modřany, Praha, Háje, Praha, Radlice, Praha, Teplice, Neratovice, Klecany

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

auto automobil zkušenost
Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

NETFLIX ZDARMA

Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

ZJISTIT VÍC