Operátor elektromontáže - Pardubice

Lokalita Pardubice
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Hana Janyšová, zobrazit tel. číslo

Pro významného a stabilního klienta zabývajícího se dodávkami bezpečnostní techniky hledáme šikovné operátory pro elektromontáže!
Jste manuálně zručný/á? Nevadí Vám práce s drobnou mechanikou? Umíte pracovat s pájkou a šroubovákem? Pak možná hledám právě Vás!!!

Popis pozice:

- montáž drobné elektroniky a mechaniky
- manipulace s materiálem - pájení, šroubování apod.
– práce na 1 směnu

Profil kandidáta:

- manuální zručnost
– vzdělání či praxe v souvisejícím oboru
– zkušenosti s prací s drobnými součástkami
– praxe v pájení a šroubování
– spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:

– stabilní pracovní poměr na HPP
– 25 dní dovolené
– stravenky
– systém dalšího odměňování
– práci na 1 směnu
- nástup ihned
- místo výkonu práce: Pardubice

Těšíme se na Vaše životopisy!

Máte zájem o tuto nabídku?