Práce: Manažer/ka komunikace #UXpHk

lokalita: Hodonín zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Jste kreativní a máte zkušenosti s PR a externí komunikací? Chcete se podílet na budování povědomí o značce?
  • Pro významnou a úspěšnou českou firmu hledáme zkušeného kandidáta na pozici PR manažer, který bude zároveň zastupovat firmu v roli tiskového mluvčího.

Hlavní náplň práce:

  • Podílení se na tvorbě komunikační a PR strategie a její implementace s cílem zvýšit povědomí značky
  • Příprava textových podkladů pro externí (PR články, marketingové materiály) a interní komunikaci (interní časopis)
  • Příprava publikačního plánu pro sociální média a inzerci
  • Copy writing – příprava textace, korekce a editace textů, článků a rozhovorů
  • Budování a udržování pozitivních vztahů s partnery v oblasti medií
  • Zastupování firmy na sponzorovaných akcích, které budete spravovat a navrhovat

Nabízíme:

  • Moderní prostředí dynamické firmy
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 dní bonusového pracovního volna
  • Příspěvek na letní dovolenou a Vánoce
  • Příspěvek na stravování

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Pokročilou znalost MS Office (Word – pokročilý, Excel – začátečník)
  • Perfektní znalost české gramatiky
  • Bezchybný mluvený i psaný projev
  • Zkušenost s vystupováním na veřejnosti a s oblastí PR
  • Zkušenosti se správou sociálních sítí
  • Vysokou míru kreativity a schopnost převzít odpovědnost za svou práci
  • Reprezentativní vzhled
  • Znalost německého nebo ruského jazyka výhodou

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Hodonín

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

35.000 – 40.000 Kč

Kontaktní osoba

Alexandra Hulíková

Telefon

zobrazit telefonní číslo

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist