Práce: Operátor výroby - Velká Bíteš, doprava ZDARMA

lokalita: Velká Bíteš zadavatel: Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme šikovné uchazeče pro našeho významného klienta působícího v oblasti automotive – společnost

vyrábí produkty, které jsou určeny pro automobilový průmysl jako systémové komponenty do automobilů.

Zákazníky jsou všechny významné automobilky světa (např. BMW, Volvo, a další).

Náplň práce:

  • · obsluha výrobního zařízení

· kontrola výrobků podle zkušebního plánu, pokynů linkového kontrolora a vedoucího směny

· balení výrobků dle předpisu

· udržování pracoviště a přidělené strojní zařízení v čistotě a provozuschopném stavu

Mzda a benefity:

· firemní autobusová doprava ZDARMA:

Ø Brno – Kuřim – Tišnov – Úsuší – Deblín – Velká Bíteš

Ø Třebíč – Vladislav – Náměšť nad Oslavou – Velká Bíteš

Ø Ivančice – Oslavany – Zbýšov – Rosice – Zbraslav – Košíkov – Velká Bíteš

Ø Bystřice nad Pernštejnem – Horní Rožínka – Zvole – Dolní Rožínka – Strážek – Moravec – Křižanov – Osová Bítýška – Vlkov – Velká Bíteš

· stabilní a dlouholeté zaměstnání

· docházkový bonus ve výši 6.000 ,– (vypláceno 1× za 3 měsíce)

· možnost profesního růstu

· nástup možný ihned

· plnohodnotné zaškolení

· odborné vzdělávání

· dovolená nad rámec zákoníku práce

· příspěvek na dopravu až ve výši 2.080 Kč

Požadavky:

  • · manuální zručnost

· ochota pracovat ve 12 hod. směnném provozu

· zodpovědnost, pečlivost a aktivní přístup k práci

Místo výkonu práce:

Velká Bíteš

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Velká Bíteš

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 29.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist