Hledáme lidem práci Manpower

Práce v Opavě s náborovým příspěvkem 20.000Kč!!!

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pracujte pro největšího světového výrobce práškových nátěrů!
Do Opavské firmy AkzoNobel hledáme fyzicky zdatné kolegy do výroby.
Neváhejte a ozvěte se už dnes. Buďte o krok blíže k získání super práce v ještě lepším kolektivu spolupracovníků a k získání náborového příspěvku ve výši 20 000 Kč!

Popis pozice:

Náplní vaší práce bude:
– manuální práce ve výrobě
– práce u výrobní linky i na samostatných strojích
– výstupní kontrola.

Profil kandidáta:

Pro výkon na pozici Operátor výroby je nutné mít dokončené střední vzdělání s výučním listem.
Předchozí praxe ve výrobní společnosti je výhodou, nikoliv podmínkou, na pozici Vás zaučíme.

Ochota pracovat v nepřetržitém 12hod. režimu.

Nabízíme:

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 Kč!

Základní mzda je 22 500 Kč, k ní navíc získáte:
– kvartální bonusy až 8 000 Kč
– příspěvek na dopravu 300 – 1 000 Kč, dle vzdálenosti bydliště
– týden dovolené navíc
– dotované stravné – oběd jen za 25 Kč
– příplatky nad rámec zákona

  • Opava
  • Markmont, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 25. března
  • Hradec nad Moravicí
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 33 000 – 43 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
dnešní
  • 32 000 – 37 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie

ARAKO spol. s r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., SLEZSKÉ STAVBY OPAVA s.r.o., Markmont, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., REMANTE GROUP s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ID - KARTA s.r.o., FERRAM, a.s., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Comac jobs s.r.o., Trenkwalder a.s., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ZK Design a.s., RenoServices, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, JPF Czech s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., MG tech s.r.o., Skanska a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Florista / Floristka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Řidič / Řidička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Aranžér / Aranžérka, Elektronik / Elektronička

Opava, Bílov, okres Nový Jičín, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Velká Polom, Olbramice, okres Ostrava-město, Hlučín, Bílovec, Krnov, Bravantice, Fulnek, Studénka, Ostrava

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

bonus bonusy Bor den hledám IT kandidát Most mzda nábor náplň práce operátor plat pozice práce pracovní pracovník praxe příplatky příspěvek režim společnost společnosti stravné týden týden dovolené navíc výkon vzdělání získání dovolené firmy kolektiv kontrola kov linky list náborové náborový náplň navíc operátor výroby PR profi rámec rok stroj střední střední vzdělání výrobní výroby