Hledáme lidem práci Manpower

Skvělá práce v Opavě s náborovým příspěvkem 20.000Kč!!!

Lokalita Opava   Zobrazit na mapě
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pracujte pro největšího světového výrobce práškových nátěrů!
Do Opavské firmy AkzoNobel hledáme fyzicky zdatné kolegy do výroby. Neváhejte a ozvěte se už dnes. Buďte o krok blíže k získání super práce v ještě lepším kolektivu spolupracovníků a k získání náborového příspěvku ve výši 20 000 Kč!

Popis pozice:

Náplní vaší práce bude:
– manuální práce ve výrobě
– práce u výrobní linky i na samostatných strojích
– výstupní kontrola

Abychom Vám práci co nejvíce přiblížili, zúčastníte se prohlídky provozu, kde Vás zkušený mistr provede a zodpoví Vaše veškeré dotazy :-)

Profil kandidáta:

Předchozí praxe v podobné výrobě je výhodou, nikoliv podmínou, rádi Vás zaučíme
– Fyzická zdatnost se Vám bude hodit
– Dochvilnost a spolehlivost Vám není cizí
– Nevadí Vám pracovat na 8hod i 12hod pracovní režím
– Máte dobrý zdravotní stav

Pokud vše splňujete, jste o krok blíže si s námi domluvit prohlídku provozu. :-)

Nabízíme:

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 Kč!
Základní mzda je 22 500 Kč, k ní navíc získáte:
– kvartální bonusy až 8 000 Kč
– příspěvek na dopravu 300 – 1 000 Kč, dle vzdálenosti bydliště
– týden dovolené navíc
– dotované stravné – oběd jen za 25 Kč
– příplatky nad rámec zákona

Neváhejte a ještě dnes zavolejte pro případné dotazy, které Vám rádi zodpovíme na čísle zobrazit tel. číslo ! Případně si rovnou domluvíme prohlídku provozu :-)

  • Opava
  • ARAKO spol. s r.o.
  • 28 000 – 38 500 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 2. května
  • Otice
  • SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
  • 30 000 – 33 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 1. května
  • Komárov, Opava
  • ID - KARTA s.r.o.
  • 33 000 – 37 000 Kč
včerejší
  • Bílov, Nový Jičín
  • Stolárna na statku s.r.o.
  • 33 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí

Automechanik až 50 000 Kč

Nutně vás hledají
  • Ostrava
  • Autocentrum Ostrava s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Parkoviště
  • Ostrava
  • MONTYCON gastro, s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
včerejší
  • Ostrava
  • Stars Company s.r.o.
  • 21 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
Zveřejněno: 6. května
  • Most
  • forteq Czech s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 3. června
  • Jindřichův Hradec
  • Autodoprava Zdeněk Veith s.r.o.
  • 18 500 – 20 500 Kč
  • AR SERVIS s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Dačice
  • Konoro, s.r.o.
  • 27 000 – 35 000 Kč
  • Kašperské Hory
  • MEDICA FILTER spol. s r.o.
  • od 15 200 Kč

Applus Czech Republic s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Trenkwalder a.s., ARAKO spol. s r.o., SEMIX PLUSO, spol. s r.o., ID - KARTA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Etimos Human s.r.o., Josef Moch, Comac jobs s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., M - SILNICE a.s., DAKO Brno, spol. s r.o., Mlékárna Kunín, s.r.o., Markmont, s.r.o., RenoServices, s.r.o., Stolárna na statku s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Věra Pietrasová, Manuvia Ostrava, RIGHT INDICADA s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Bonjob s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Stars Company s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Skanska a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Šič / Šička, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Uklízeč / Uklízečka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Pěstitel / Pěstitelka, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Řidič / Řidička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Potravinářský technik / technička, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Přijímací technik / technička, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička

Celá ČR, Opava, Otice, Komárov, Opava, Hradec nad Moravicí, Bolatice, Dolní Benešov, Poruba, Ostrava, Bílovec, Martinov, Ostrava, Krnov, Klimkovice, Bílov, okres Nový Jičín, Studénka, Moravská Ostrava, Ostrava, Ostrava

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

bonus bonusy Bor den dotazy hledám IT kandidát mistr Most mzda nábor náplň práce plat pozice práce pracovní pracovník praxe příplatky příspěvek stravné týden týden dovolené navíc zdravotní zdravotní stav získání dovolené firmy kolektiv kontrola kov linky náborové náborový náplň navíc PR profi prohlídky případ rámec rok stav stroj výrobní výroby