Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Obsluha Vn Rozvodny

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 34.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti na odbobné pozici jako je Obsluha VN rozvodny? Jste ochotný pracovat na směny a vlastníte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6 a oprávnění na VN? Chcete se v této oblasti dál rozvíjet? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Požadujeme:

  • SŠ/SOU vzdělání elektrotechnické
  • Praxi na obdobné pozici
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6
  • Oprávnění na VN
  • Proaktivní přístup k práci
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Pracovní náplň:

  • Odpovědnost za bezproblémový chod VN rozvodny
  • Dohled nad trafostanicemi, transformátory, měřícími a spínacími zařízeními apod.
  • Elektro opravy dle aktuální potřeby
  • Obsluha elektrických zařízení
  • Spolupráce s ostatními odděleními ve výrobě
  • Zaznamenávání dat a drobná administrativa
  • Práce ve směnném provozu

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • 13. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Místo výkonu práce: Brno

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
včerejší
  • Brno
  • Střední škola technická a ekonomická…
  • 22 170 – 27 260 Kč
včerejší
  • Brno
  • PMK.CZ s.r.o.
  • 40 000 – 80 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Brno
  • Avardy s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Brno
  • Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r.…
  • 33 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 20. dubna
  • Mohelnice, Šumperk
  • Elektropráce Spáčil s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 21. července
  • Sázava, Benešov
  • VEBATRADE-PLUS, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 22. května
  • KAVALIERGLASS, a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 29. června
  • České Budějovice
  • Teplárna České Budějovice, a.s.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 1. července
  • 23 640 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 8. prosince
  • Nový Bor
  • Crystalex CZ, s.r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 18. října
  • Olomouc
  • Moravské železárny, a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 31. srpna
  • Nový Bor
  • od 32 000 Kč
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Horní Město
  • SIKA stavební činnost s.r.o.
  • od 14 900 Kč
Zveřejněno: 5. září
  • Plzeň
  • IRHOS Partner spol. s r.o.
  • od 16 500 Kč
  • Cheb
  • DEJAVU Restaurant Cheb s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 6. září
  • Cheb
  • BOLID M s.r.o.
  • 17 000 – 22 000 Kč
  • Most
  • Namaste india s.r.o.
  • od 16 280 Kč
  • Most
  • JEZTE S NÁMI s.r.o.
  • 16 000 – 18 000 Kč
  • Teplice
  • MOCCA plus s.r.o.
  • od 20 000 Kč

Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, Lead - Project Advices s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, 21 Consult Group s.r.o., Manuvia Job s.r.o., AC Jobs, s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Skanska a.s., Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace, Personal fabric - agentura práce, a.s., Česká pošta, s.p., Randstad HR Solutions s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., RANOB s.r.o., SurGal Clinic s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., PMK.CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Möbelix, CRI ameba.eu, s.r.o., Avardy s.r.o., Věra Pietrasová, FORUM STANY s.r.o., META-PYRO, s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., CREW-MONT s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., stoba Precizní Technika s.r.o., RAVEN CZ a.s., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., JISTU recruitment s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Přípravář / Přípravářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Svářeč / Svářečka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Projektant / Projektantka, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Operátor / operátorka chemické výroby, Specialista / specialistka kvality, Metrolog

Brno, Modřice, Šlapanice, okres Brno-venkov

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

administrativa aktuální Brno den elektro IT kurz kurzy mezinárodní místo náplň práce odpovědnost plat práce pracovní příspěvek řízení směny SOU společnost společnosti spolupráce stravování týden týden dovolené navíc volno výkon vzdělání zkušenosti životopis dny dovolené elektrický jazyk kov místo výkonu práce náplň národní navíc oblast oblasti obsluha oddělení oprávnění opravy Ostatní PR pracovní náplň problém přístup technické zkušenost