Práce v automobilové výrobě- ubytování zdarma, finanční růst

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Mohelnice, okres Šumperk
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Min. vzdělání Základní
Mzda 26.000 – 32.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Požadujeme

  • fyzická zdatnost
  • chuť učit se a spolupracovat
  • ochotu pracovat v 3-směnném provozu s volnými víkendy
  • zručnost, pečlivost, flexibilitu

Nabídka

  • prac. dobu 37,5 hod./týden
  • motivující finanční ohodnocení (u vybraných pozic až 32.000,– Kč)
  • možnost zaučení se na více pracovních pozic
  • kariérní růst
  • přátelský kolektiv a podporu v začátcích
  • příplatky a prémie
  • nástup ihned
  • možnost ubytování nebo náborový bonus 25 000 Kč

Pracovní náplň:

  • Koho hledáme?
  • Lakýrníky
  • Dělníky na montáž a předmontáž
  • Dělníky do navijárny
  • Náplň práce uvidíte při samotném pohovoru, přijďte se k nám nezávazně podívat!