Hledáme lidem práci Manpower

PRODUCT DESIGN ENGINEER | Ostrava

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do you fancy automotive and would you like to take part in new projects? Are you strong at Catia and do you have experiences with project management? If you answer YES, do not hesitate to send me your CV. You can look forward to being a member of friendly team, good company culture and enjoy lots of benefits.

Popis pozice:

  • product development of fuel system components for automotive OE customers
  • handling engineering customer contact, communication with clients
  • providing hands on assistance in prototype builds and testing
  • managing cost and timing of prototype orders
  • tracking projects to successful and timely product launch
  • helping resolve production start-up issues
  • providing detailed design information for use in quoting new programs
  • coordination of activities with the sales and program management staff

Profil kandidáta:

  • university degree in a technical field
  • minimum of 2 years work experience in Product development
  • communication and presentation skills
  • proven ability to handle multiple projects
  • advanced knowledge of CAD program
  • fluent English spoken and written (B2)

Nabízíme:

  • place of work in Ostrava
  • attractive financial conditions
  • courses and trainings based on needs
  • great team spirit and atmosphere
  • contribution to a pension fund
  • meal e-vouchers with 100 CZK value
  • Multisport card
  • 13. salary

  • Kostelec, Tachov
  • Linde Pohony s.r.o.
  • od 53 846 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. září
  • Petainer Czech Holdings s.r.o.
  • 58 000 – 81 000 Kč
Zveřejněno: 15. února
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 57 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 1. června
  • Pardubice
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 6. května
  • Brno
  • Garrett Motion Czech Republic s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 7. února
  • Děčín
  • Chart Ferox, a.s.
  • 50 000 – 68 000 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • Turnov
  • DISPONERO s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 6. června
  • Pardubice
  • APAG Elektronik s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 11. června
  • Lanškroun
  • Kitron Czech a.s.
  • od 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 28. října
  • Ovčáry, Kolín
  • Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic…
  • 55 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 2. září
  • Teplice
  • JTH Group a.s.
  • 19 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 11. srpna
  • Trhový Štěpánov
  • RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 14. července
  • Sázava, Benešov
  • Gavalier service s.r.o.
  • od 20 200 Kč
  • Benešov
  • GELOM s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Letovice
  • Tomburn CZ s.r.o.
  • 25 000 – 29 000 Kč
  • Benešov, Blansko
  • Vít Koudelka
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Velké Opatovice
  • P-D Refractories CZ a.s.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • 23 000 – 29 000 Kč
  • 25 000 – 35 000 Kč

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

auto benefit CV CZK IT kandidát management náplň práce Ostrava pozice práce sport system CAD design náplň PR profi program test tip