Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Jednoduchá práce vhodná pro ženy i muže, ubytování zdarma

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.000 – 24.000 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Co od Vás očekáváme:

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Chuť pracovat

Nabídka

  • Ubytování zdarma
  • Zvýhodněné ceny jídel
  • Hotovka 18 Kč
  • Minutka 27 Kč
  • Speciál 46 Kč
  • Příspěvek na dopravu při dojíždění nad 25km
  • Osmihodinové směny, nepřetržitý provoz (R-O-N)
  • Finanční zálohy
  • Náborový bonus 10 000Kč

Pracovní náplň

  • Montáž a kompletace světlometů
  • Obsluha výrobní linky
  • Manipulace a začišťování plastových výlisků
  • Práce ve stoje

  • Kolín
  • EUROPA Union Service a.s.
  • 26 600 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. srpna
  • Prachatice
  • Senior house Eden s.r.o.
  • 21 000 – 24 500 Kč
  • 15 000 – 17 000 Kč
  • Kladno
  • HP-ROYAL GROUP s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč

ManpowerGroup s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Advantage Consulting, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., OK Hydraulik s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice letového provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Vedoucí servisu, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Jihlava, Hybrálec

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

bonus Bor dění IT Lom nabídka nábor náplň práce nepřetržitý nové pec práce pracovní příspěvek směny ubytování vhodná zdarma zdravotní zdravotní stav Zruč dar finanční linky náborový náplň obsluha PR pracovní náplň stav světlo výrobní