Operátor/-ka výroby filtrů - lehká a čistá práce!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Firma RIGHT INDICADA s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 24.000 – 26.000 Kč

RIGHT INDICADA s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pojďte pracovat do čisté výrobní haly bez jakékoli prašnosti! Jedná se o pohodovou práci, vše vás naučíme! Místo pracoviště je v Ostravě.

Proč pracovat právě tady?

  • Dobrá dostupnost z Ostravy i Havířova.
  • Fyzicky nenáročná práce, žádná pásová výroba ani práce v automotive.
  • Vstřícnost a čisté pracovní prostředí zaručeno.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • základní mzda 21 400 Kč + výkonnostní bonus až 3 000 Kč,
  • stravenkový paušál, tzn. že hodnotu příspěvku na stravování dostanete přímo na svůj účet k výplatě,
  • 5 týdnů dovolené,
  • Flexi passy v hodnotě 500 Kč měsíčně,
  • další seniorský příplatek až 3 000 Kč po odpracovaném roce,
  • sleva na bydlení 15% u společnosti „Heimstaden“,
  • zvýhodněný mobilní tarif.

Co Vás čeká?

  • obsluha výrobní linky, strojů a zařízení,
  • kontrola jakosti vyrobených filtrů,
  • skládání jednotlivých částí filtru dohromady,
  • 3-směnný provoz.

Co bychom od Vás potřebovali?

  • ochotu pracovat v 3-směnném provozu.

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Neváhejte a přihlaste se prostřednictvím tlačítka odpovědět a do 24 hodin se vám ozveme!
Pro více informací můžete zavolat na zobrazit tel. číslo .

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
včerejší
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Hradec Králové
  • Personal Consult s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 3. října
  • Ústí nad Orlicí
  • EN & KA, s.r.o.
  • 40 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 5. září
  • Červená Voda
  • Obec Červená Voda
  • od 17 800 Kč
  • Šimůnek, s.r.o.
  • 21 000 – 25 000 Kč
  • Hodonín
  • Petra Gertnerová
  • od 19 700 Kč
  • Kyjov, Hodonín
  • Bezpečnostní systémy s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., ZDAR, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Bohumín

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

auto bonus den Havířov HR místo mobil mobilní tarif mzda náplň práce operátor paušál plat pozice práce pracoviště pracovní pracovní pozice pracovní prostředí prostředí příplatek řízení společnost společnosti stravenkový paušál stravování tarif výkon výroba čistá dovolené filtr kontrola kov linky mobilní náplň obsluha PR stroj výkonnost výrobní výroby