Operátor/-ka výroby filtrů - lehká a čistá práce!

Ostrava
24.000 – 26.000 Kč
Plný úvazek
Smluvní vztah
Minimální vzdělání
Základní
Vhodné také pro

O nás

RIGHT INDICADA s.r.o.

Jsme Indicada – personální agentura s pobočkami v Moravskoslezském kraji a Polsku. Od roku 2014 jsme pomohli více než 40 000 uchazečům najít práci. Zakládáme si na individuálním a férovém přístupu, rychlém jednání a spolehlivosti. Naším cílem je vždy spokojenost zájemce o zaměstnání.

Co od Vás očekáváme:

Pojďte pracovat do čisté výrobní haly bez jakékoli prašnosti! Jedná se o pohodovou práci, vše vás naučíme! Místo pracoviště je v Ostravě.

Proč pracovat právě tady?

  • Dobrá dostupnost z Ostravy i Havířova.
  • Fyzicky nenáročná práce, žádná pásová výroba ani práce v automotive.
  • Vstřícnost a čisté pracovní prostředí zaručeno.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • základní mzda 21 400 Kč + výkonnostní bonus až 3 000 Kč,
  • stravenkový paušál, tzn. že hodnotu příspěvku na stravování dostanete přímo na svůj účet k výplatě,
  • 5 týdnů dovolené,
  • Flexi passy v hodnotě 500 Kč měsíčně,
  • další seniorský příplatek až 3 000 Kč po odpracovaném roce,
  • sleva na bydlení 15% u společnosti „Heimstaden“,
  • zvýhodněný mobilní tarif.

Co Vás čeká?

  • obsluha výrobní linky, strojů a zařízení,
  • kontrola jakosti vyrobených filtrů,
  • skládání jednotlivých částí filtru dohromady,
  • 3-směnný provoz.

Co bychom od Vás potřebovali?

  • ochotu pracovat v 3-směnném provozu.

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Neváhejte a přihlaste se prostřednictvím tlačítka odpovědět a do 24 hodin se vám ozveme!
Pro více informací můžete zavolat na zobrazit tel. číslo .

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Správa železnic, státní organizace | Správa železnic, státní… | Ostrava Ostrava
  • Plný úvazek
včerejší
EBG plastics CZ s.r.o. | EBG plastics CZ s.r.o. | Přívoz, Ostrava Přívoz, Ostrava
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
včerejší
EBG plastics CZ s.r.o. | EBG plastics CZ s.r.o. | Přívoz, Ostrava Přívoz, Ostrava
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
B of B cars s.r.o. | B of B cars s.r.o. | Kunčičky, Ostrava Kunčičky, Ostrava
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. srpna
Ostrapack, s.r.o. | Ostrapack, s.r.o. | Vítkovice, Ostrava Vítkovice, Ostrava
  • 27 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. srpna
VEMEX Energie a.s. | VEMEX Energie a.s. | Dejvice, Praha Dejvice, Praha
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 10. října
HR Direct s.r.o. | HR Direct s.r.o. | Hrádek nad Nisou Hrádek nad Nisou
  • 60 000 – 75 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. října
Mlékárna Pragolaktos, a.s. | Mlékárna Pragolaktos, a.s. | Praha Praha
  • 29 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 10. října
Mlékárna Pragolaktos, a.s. | Mlékárna Pragolaktos, a.s. | Žatec, Louny Žatec, Louny
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. října
Mlékárna Pragolaktos, a.s. | Mlékárna Pragolaktos, a.s. | Kyje, Praha Kyje, Praha
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. října
INX Digital Czech, a.s. | INX Digital Czech, a.s. | Horní Počernice, Praha Horní Počernice, Praha
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 10. října
NEWMAN Personnel Agency, s.r.o. | NEWMAN Personnel Agency, s.r… | Chomutov Chomutov
  • 27 810 – 29 358 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. října
GELP s.r.o. | GELP s.r.o. | Staré Město, Praha Staré Město, Praha
  • 30 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 10. října
LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. | LÁZNĚ LIBVERDA, a.s. | Lázně Libverda Lázně Libverda
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. října
Bunkr, o.p.s. | Bunkr, o.p.s. | Bohumín Bohumín
  • 29 500 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 10. října
Proventia Czech s.r.o. | Proventia Czech s.r.o. | Kuřim Kuřim
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. října
PENAM, a.s. | PENAM, a.s. | Brno Brno
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 10. října
FONTEA a.s. | FONTEA a.s. | Veselí nad Lužnicí Veselí nad Lužnicí
  • 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. října

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Randstad HR Solutions s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Comac jobs s.r.o., Správa železnic, státní organizace, SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Věra Pietrasová, ROCKWOOL, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., RAVEN CZ a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., EBG plastics CZ s.r.o., BEScom Security s.r.o., Manuvia Job s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Orienta Czech s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Brembo Czech s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., KLIM cars s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., F.A.D. GROUP s.r.o., ČIPERA services s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Logflex CZ s.r.o., B of B cars s.r.o., Ostrapack, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Dispečer / Dispečerka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Mistr / Mistrová, Stavbyvedoucí, Stavební technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Operátor / operátorka chemické výroby, Aranžér / Aranžérka, Obsluha strojů, Strojní mechanik / mechanička

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Ostrava, Skřečoň, Bohumín, Svinov, Ostrava, Rychvald, Vítkovice, Ostrava, Přívoz, Ostrava, Mariánské Hory, Ostrava, Vratimov, Bohumín, Hrušov, Ostrava, Orlová, Kunčičky, Ostrava

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

Praha nabízí hromadu práce. Jak ale vybrat firmu, která hraje fér?

V hlavním městě narazíte na desítky lákavých pracovních inzerátů. Jenže po nástupu často přijde vystřízlivění: slibovaná flexibilita se změní ve striktní docházku, „rodinná atmosféra“ skrývá toxické vztahy a benefity zůstávají jen na papíře. Jak si tedy nenaběhnout?

auto
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT