Volné místo v: Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje

Policista cizinecké policie na jižní Moravě; NÁBORÁK 75.000

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Zadavatel Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje (Ministerstvo vnitra)
Kategorie Ozbrojené síly a bezpečnost, Státní správa a samospráva, Právní služby a soudnictví, Policista / Policistka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.400 – 49.000 Kč

O nás

Ministerstvo vnitra

Policie České republiky je jednotný ozbrojený bezpečnostní sbor zřízený zákonem České národní rady ze dne 21. června 1991. Slouží veřejnosti. Jejím úkolem je chránit bezpečnost osob a majetku, chránit veřejný pořádek a předcházet trestné činnosti. Plní rovněž úkoly podle trestního řádu a další úkoly na úseku vnitřního pořádku a bezpečnosti svěřené jí zákony, předpisy Evropských společenství a mezinárodními smlouvami, které jsou součástí právního řádu České republiky. Policie České republiky je podřízena ministerstvu vnitra. Tvoří ji policejní prezidium, útvary s celostátní působností, krajská ředitelství policie a útvary zřízené v rámci krajských ředitelství. Zákon zřizuje 14 krajských ředitelství policie. Jejich územní obvody se shodují s územními obvody 14 krajů České republiky

POLICISTA / KA NA ODDĚLENÍCH CIZINECKÉ POLICIE v rámci Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje. BRNO-BŘECLAV-HODONÍN-ZNOJMO
PRÁVĚ NYNÍ NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 75.000,– Kč

Náplň práce:

Pokud vás baví:

  • Komunikace – jako policista budete od poškozených a od svědků zjišťovat informace a řešit konfliktní situace
  • Střelné zbraně – jako policista budete pravidelně střílet, ideálně jen na střelnici
  • Rychlá jízda – ve službě budete řídit služební auta, a když bude potřeba rychle zasáhnout, pojedete na „majáky“
  • Bojová umění – naučíme vás jak se účinně bránit a chránit sebe i své okolí
  • Právo – budete kontrolovat dodržování zákonů a stanovovat právní kvalifikaci skutků
  • Administrativa – naučíte se vyplňovat formuláře, informační systémy a vytvářet trestní a přestupkové spisy

Co od Vás očekáváme:

POŽADUJEME:

  • občan ČR, starší 18 let
  • středoškolské vzdělání

JSTE OBČAN ČESKÉ REPUBLIKY?

POŠLETE NÁM ( Odpovědět na inzerát) ŽIVOTOPIS A MY SE VÁM OZVEME
ZAVOLEJTE ( zobrazit tel. číslo ) NEBO PŘIJĎTE ZA NÁMI DO NÁBOROVÉHO CENTRA, VLHKÁ 2, V BRNĚ, ZDE SI ROVNOU MŮŽETE PODAT ŽÁDOST K ZAHÁJENÍ PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ DO SLUŽEBNÍHO POMĚRU.

Co Vám můžeme nabídnout:

NABÍZÍME:

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 75.000 Kč
  • 6 týdnů dovolené
  • JISTOTY, VÝHODY A BENEFITY PODLE ZÁKONA O SLUŽEBNÍM POMĚRU
  • Jistota platu – výhoda státního zaměstnavatele, u kterého vám nehrozí, že byste nedostal plat v termínu nebo dokonce vůbec
  • Finanční jistota – plat v plné výši v době pracovní neschopnosti i v době ošetřování dítěte mladšího 10 let
  • Jistota růstu platu – pravidelné a automatické navyšování platu podle odsloužených let
  • Jistota místa – po 3 letech služební poměr na dobu neurčitou, možnost zůstat policistou až do věku 65 let
  • Finanční benefit po ukončení služebního poměru – jednorázové odchodné už po 6 letech služby
  • Finanční jistota po ukončení služebního poměru – doživotní výsluha už po 15 letech služby
  • Výhody pro dostatečnou relaxaci a odpočinek – 6 týdnů dovolené ročně a fond pracovní doby pouze 37,5 hodiny týdně, po 15 letech služby dalších 14 dnů volna na sportovní aktivity nebo pobyt v lázních
  • Další benefity – finanční příspěvky na životní nebo důchodové pojištění, příspěvek na dovolenou atp. (FKSP), mnoho slev na zboží a služby (web Benefity PČR)
  • Široké možnosti kariérního růstu – po získání zkušeností na základním útvaru, možnost přejít například na službu kriminální policie a vyšetřování, stát se operačním důstojníkem atd.
  • plat po dobu přípravy na výkon služby příjem 30070 Kč, po nástupu do výkonu služby 35.400 Kč, po 3 letech příjem až 43.340 Kč.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Studijní volno Studijní volno
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Zvýhodněné půjčky Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na dovolenou Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Fitness na pracovišti Fitness na pracovišti
  • Firemní školka Firemní školka

  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 57 000 – 62 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • Dolní Měcholupy, Praha
  • TRIDO, s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 14. února
  • Nusle, Praha
  • PRIMAGAS s.r.o.
  • 40 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 31. ledna
  • Ostrava
  • MONTIS BAU s.r.o., organizační složka
  • 45 000 – 52 000 Kč
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Parkoviště
  • Roztoky, Praha-západ
  • Auto Group Servis s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

administrativa AJ auta auto benefit benefity Bor Brno ČR dodržování důchod EU fond fond pracovní doby formulář hodiny HR Chodov informační systém IT komunikace kraj Luže místa moravské možnost na dobu neurčitou náplň práce neschopnost ošetřování plat pojištění policie práce pracovní pracovní neschopnost právo příklad příspěvek růst ředitel služební spis sport ukončení výhody výkon vzdělání zaměstnavatel získání Znojmo automat centra cizinec dítě doby dovolené finanční informace informační informační systémy jízda jižní kariérní konflikt kov možnosti na dobu náplň operační PC poměr PR pracovní doby právní přípravy příspěvky rok schopnost schopnosti situace služby systém systémy termín volna výhoda vyšetřování zbraně zkušenost životní