V profesi "Koncipient / Koncipientka" aktuálně nabízíme 16 nabídek práce.

Hledaná profese "Koncipient / Koncipientka" je aktuálně nejvíce žádaná v lokalitě "Brno", "Hrdlořezy, Praha", "Praha".

 • Litomyšl
 • Advokátní kancelář Michal Novák, s.r.o.
 • 27 000 – 33 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 1. prosince
 • Strakonice
 • PM Kutláková Strakonice s.r.o.
 • 35 000 – 50 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 21. listopadu
 • Český Krumlov
 • PM Kutláková s.r.o.
 • 25 000 – 50 000 Kč
 • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Partners Financial Services, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Advokátní kancelář Michal Novák, s.r.o., Advokátní kancelář Mgr. VENUŠE NEDVĚDOVÁ, Strakošová Marie, Mgr., Wolfová Jitka, JUDr. - soudní exekutorka, PM Bednařík s.r.o., PM Kutláková Strakonice s.r.o., PM Kutláková s.r.o., Jansa, Mokrý, Otevřel & partneři s.r.o., advokátní kancelář

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Prodavač / Prodavačka, Koncipient / Koncipientka, Právní specialista / specialistka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 1 - Nové Město, Praha, Prostějov, Most, Tábor, Hradec Králové, České Budějovice, Litomyšl, Zlín, Plzeň, Uherské Hradiště, Strakonice, Český Krumlov, Ostrava

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

AJ Ali bankovní Bor budoucnost co den dle do hledám hodnocení HR Ina investice IT Iva Ivo je k kariérní růst ke kol koncipient ku Lom manažer Mark na nová nový o ob obchodní od ode odměny odpovědnost Oleg otázky Oto partner pec peníze plán plánování plat po pobočka pod pojišťovnictví poradce práce pro před při rozvoj růst s se SOU specialist specialista společnost společnosti stabilní to Tom u v ve vo výhody vz vzdělání z za ze zkušenosti znalost životopis absolvent advokát činnost developer hlídání investor inzerát inzeráty kancelář kandidát krom Lea Max mezi mezinárodní místa možnost nové pojištění postup pozice pracovní pracovní místa Praha práva právo praxe přede smlouva spolupráce stáž Tea uchazeč vedení vedoucí výkon vyšší získání bankéř Ben benefit benefity česká dík díky EU flexibilní fond Nika pobočky podnik poradenství pracovní prostředí Prostějov prostředí stará Velké zaměstnání akce asistent ČR dub finanční specialista kurz kurzy mobil parkování paušál penzijní připojištění připojištění příspěvek řízení stravenkový paušál telefon Vít volno vzdělávací kurzy zaměstnanec zdravotní Eva koučování bez Elen Elena hlavní Král králové Lena mzda plnění pracovní poměr přes vzdělávání bonus bonusy Budějovice České Budějovice Český Krumlov Konice Krumlov nad nad Lužnicí nad Vltavou Ota pečlivost pohovor Strakonice Týn Týn nad Vltavou Velešín veselí Veselí nad Lužnicí vně vztahy auto během certifikace Čech druh Luže měsíc okolo online Rita služební sport spoření systém teambuilding absolventy advokátní koncipient Ela Ema email e-mail Most Nick Sam samostatnost vhodné doba Katka pracovní dny pracovní doba právní poradenství Venuše místo stravné zaměstnanecké výhody Zlín ATS komunikace kraj loajalita náplň práce Office Plzeň požadavky vysoká vysoké finanční poradce péče sick day administrativa cestovní náhrady Hrady Marc Marcel Marcela náhrady interní home office
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách pro profesi Koncipient / Koncipientka
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena