Hledáme lidem práci Manpower

Servisní technik ve Slaném

Lokalita Slaný
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Tradiční výrobce jeřábové techniky. Společnost se zabývá prodejem mostových jeřábů, kladkostrojů, jeřábové stavebnice, pohonů a náhradních dílů.

Nabídka je stále aktuální – i my se bojíme, ale víme, že i v této době lidé potřebují práci. Jde nám i o Vaše bezpečí.

Popis pozice:

- pozice přímo do kmene společnosti
- oprava, údržba a montáž jeřábů a zařízení dopravní techniky
- vytipování náhradních dílů
- instruktáž budoucí obsluhy dopravní techniky
- podpora prodeje na základě nabídky služeb

Profil kandidáta:

- min. výuční list v jakémkoli elektro oboru
- zkušenosti na podobné pozici
- vyhlášku 50/78Sb min §6
- řidičský průkaz sk. B, E
- základní znalost AJ, MS Office
- zdravotní způsobilost pro práci ve výškách

Nabízíme:

- mzdu až 40.000,-
- roční odměna
- 5 týdnů dovolené
- perspektivní práci u zahraniční firmy
- možnost kariérního růstu
- dotované stravné
- jazykové kurzy
- odměny při pracovních a životních výročích

  • Olomoucký kraj
  • ZEMAN Váhy s.r.o.
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. listopadu
  • Jihomoravský kraj
  • TRESCON Executive Search s.r.o.
Zveřejněno: 7. prosince
  • VARGA s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 18. března
  • Říčany, Praha-východ
  • Arcon Machinery a.s.
Zveřejněno: 14. července
  • Znojmo
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 3. ledna
  • Třinec
  • MEPAC CZ, s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 9. prosince
  • Kolín
  • COPIERS HELP s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. listopadu
  • Hradec Králové
  • Pavel Šimek
Zveřejněno: 19. prosince
  • Most
  • ŠUDOMA s.r.o.
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Hustopeče
  • COOLCZ s.r.o.
  • 15 000 – 17 000 Kč
Zveřejněno: 19. ledna
  • Mnichovo Hradiště
  • JaP - Jacina, s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 27. ledna
  • Krupka
  • CTDI Czech s.r.o.
  • 16 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 26. května
  • Čakovice, Praha
  • TONSTAV-SERVICE s.r.o.
Zveřejněno: 20. dubna
  • Karlovy Vary
  • Stäubli Systems, s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Tavíkovice
  • NORIA s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Paskov
  • PEMIT, s.r.o.
Zveřejněno: 12. září
  • Praha
  • Jiří Seidl
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 21. prosince
  • Praha
  • MOJA servis s.r.o.
Zveřejněno: 20. září
  • Jeseník
  • ASSMONT s.r.o.
Zveřejněno: 23. března
  • Jeseník
  • od 35 000 Kč
  • Kolín
  • ČSAP s.r.o.
  • od 14 600 Kč
  • Slavětín nad Metují
  • Vladimír Falta
  • 20 000 – 28 000 Kč
  • Rumburk
  • METALURGIE Rumburk s.r.o.
  • od 17 410 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kladno, Kralupy nad Vltavou, Klecany, Louny, Praha, Beroun, Mělník, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Most, Ústí nad Labem, Teplice

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

AJ aktuální Bor elektro HR kandidát kurz kurzy Luže Most možnost nabídka nabídky náplň práce odměny Office podpora pozice práce pracovní růst řízení společnost společnosti stravné technik zdravotní zkušenosti znalost bezpečí díl dopravní dovolené firmy jazyk kariérní kov list možnost kariérního růstu náplň obor odměna oprava pohon PR prodej profi roční řidič servis slané stav stroj techniky tip údržba zahraniční zdravotní způsobilost zkušenost způsobilost životní