Wordpress Webmaster

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah dohoda o provedení práce (na dobu neurčitou)
Lokalita Praha
Firma PYXIS DESIGN s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro naši komunikační agenturu PR Czech hledáme kolegu na dlouhodobou externí spolupráci.

Požadavky:

  • student či absolvent SŠ/VŠ oboru IT velkou výhodou
  • prvotřídní znalost HTML5 a CSS3
  • praktické zkušenosti s vytvářením internetových stránek v systému Wordpress
  • chuť a schopnost rychle se přizpůsobit a učit se novým věcem
  • spolehlivost a schopnost rychle a efektivně řešit problémy
  • snahu podchytit jádro problému a úspěšně dojít až ke konečnému řešení
  • mít dobré komunikační vlastnosti a to nejen umět být „na příjmu“, ale nebát se sám vysílat požadavky a posouvat projekty kupředu
  • schopnost překonávat překážky s úsměvem a i po mnoha neúspěšných pokusech mít hlavu vzhůru a být připraven problém překonat

Náplň práce:

  • programování a kódování webových stránek
  • správa současných webových stránek
  • práce s redakčním systémem Wordpress
  • samostatná práce s týmovou základnou

Nabízíme:

  • práci na zajímavých projektech
  • externí spolupráci – pracujete odkudkoli, kdykoli – důležité je dodržet stanovený deadline
  • kariérní růst a výdělky dle zkušeností
  • aplikaci nejnovějších HTML5 a CSS3 technologií (ve většině případů je naším cílem podporovat jen nejnovější prohlížeče)

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte a pošlete CV, budeme se těšit na spolupráci!
Budeme kontaktovat pouze vybrané kandidáty.