Hledáme NDT pracovníka pro firmu Kulle PK-Q, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Celá ČR
Firma Kulle PK-Q, s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Základní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce
samostatné provádění NDT kontrol, VT, MT, PT, UT a RT
vystavování protokolů
metodické vedení pracovníků s menší zkušeností a kvalifikací
přímá spolupráce s nadřízeným na provozu laboratoře
vykonávání práce v rámci celé ČR

Požadujeme:

  • certifikace NDT level I nebo II dle ISO9712 (EN473)
  • flexibilní časové možnosti (denní nebo noční směnný provoz)
  • praxe v oboru
  • základy ovládání PC
  • samostatnost, pečlivost
  • řidičský průkaz sk. B
  • zvláštní odborná způsobilost (ZOZ) k vykonávání činností zvláštně důležitých z hlediska radiační ochrany – výhodou
  • řidičské oprávnění ADR třída 7 – výhodou
  • SŠ vzdělání – výhodou

Nabízíme:

  • možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
  • 5 týdnů dovolené
  • zajištění a hrazení ubytování v místě výkonu práce
  • možnost pracovních výjezdů i do ciziny
  • práce na hlavní pracovní poměr

V případě zájmu o pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis na níže uvedený email.
Do předmětu emailu napište: NDT pracovník – ,,webový portál nalezeného inzerátu“

Kontakt
Ing. Ondřej Kulle
telefon: zobrazit tel. číslo
email: Odpovědět na inzerát
webové stránky: http://www.pkq.cz/

  • Kopřivnice
  • TATRA METALURGIE a.s.
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. listopadu
  • Libiš
  • SPOLANA s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 6. listopadu
  • Velká Bíteš
  • TPAerospace Technics Czech s.r.o.
  • od 60 530 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 18. ledna
  • Praha
  • CM mechanics s.r.o.
Zveřejněno: 13. března
  • Bohumín
  • BONATRANS GROUP a.s.
  • 27 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. února
  • Kutná Hora
  • WALBO ENGINEERING s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 26. května
  • Staré Město, Uherské Hradiště
  • TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 16. května
  • Plzeň
  • Precision Castparts CZ s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 27. března
  • Uherské Hradiště
  • Melisa Style s.r.o. v likvidaci
  • od 10 000 Kč
Zveřejněno: 29. února
  • Mělník
  • ECONEX GROUP s.r.o. v likvidaci
  • od 18 000 Kč
  • Ústí nad Orlicí
  • PRO PERSONA s.r.o.
  • Celá ČR
  • SAFA Czech Republic s.r.o. v likvidaci
Zveřejněno: 1. března

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Přehledně: zaměstnanecké akcie

Jeden ze žádaných benefitů - zaměstnanecké akcie - nemá v České republice zatím oporu v zákonech. Pokud vám zaměstnavatel nabídne možnost odkupu akcií společnosti za zvýhodněnou cenu, musíte odvést daň i pojištění z částky, která je rozdílem mezi zvýhodněnou cenou pro zaměstnance a cenou obvyklou na trhu.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

AJ Bor certifikace činnost ČR den dění email flexibilní hlavní hledám HR inzerát ISO IT Most možnost nadřízený náplň práce pečlivost práce pracovní pracovní poměr pracovník praxe protokol růst samostatnost spolupráce strukturovaný životopis telefon ubytování vedení výjezd výkon vzdělání životopis dovolené kontakt možnosti náplň obor odbor odborná odborné ochrany oprávnění PC poměr portál PR profesní případ řidič řidičské oprávnění stav třída zkušenost způsobilost