SKLADNÍK s obsluhou VZV - pouze RANNÍ SMĚNA!

Lokalita Hulín
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Renáta Kolárová, zobrazit tel. číslo

Hledáme šikovnou posilu. Místem pracoviště je Hulín.

Popis pozice:

  • přijímat zboží a materiál na sklad od dopravce a následně jej vydávat pracovníkům výroby
  • manipulovat se zbožím a materiálem pomocí motorového vysokozdvižného vozíku
  • vést jednoduchou skladovou evidenci
  • provádět průběžné inventurní práce

Profil kandidáta:

  • máte platný průkaz na VZV (propadlý lze obnovit)
  • zkušenost ve skladu

Nabízíme:

  • mzdové ohodnocení v závislosti na výkonu a přístupu k práci
  • půlroční a roční prémie
  • za každý odpracovaný den 110 Kč na stravenkovou kartu a to s příspěvkem zaměstnavatele
  • teplý oběd ve firemní jídelně ( výběr ze 4 jídel)
  • 5 týdnů dovolené a další placené volno při významných událostech (svatba, narození dítěte, apod.)
  • příspěvek na penzijní spoření ve výši 3 % z hrubé mzdy
  • pravidelný příspěvek na volný čas, kulturu a zdraví ve formě benefitních poukázek Edenred
  • respirátory, desinfekce a očkování proti chřipce, protože na zdraví našich zaměstnanců nám záleží
  • finanční odměny při životním a pracovním výročí
  • a mnoho dalšího

Máte zájem o tuto nabídku?