Projektový manažer (koordinace technologických zakázek)

Lokalita Opava
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Dominika Hlavová, zobrazit tel. číslo

V přátelském prostředí opavské společnosti zaměřené na technologickou inovaci pracovišť nyní rozšiřujeme tým a hledáme hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici Projektový manažer. Pokud se dokážete orientovat ve stavební i technologické části projektové dokumentace a jste ochoten/ochotna cestovat v rámci jednotlivých zakázek, pak budeme rádi, když nám zašlete Váš životopis.

Popis pozice:

  • koordinace přípravné fáze zakázky (jedná se především o montáže technologickcýh potrubních rozvodů, potrubních rozvodů energií, napojení na distribuční systémy, na výrobní linky)
  • řízení realizace zakázky - zajištění dodávek v požadovaných termínech a kvalitě, organizace montážních a instalačních prací u zákazníka
  • komunikace se zákazníkem, proaktivní řešení technických i organizačních problémů
  • řízení změn

Profil kandidáta:

  • vzdělání technického směru
  • orientace v projektové dokumentaci, technologických schématech
  • zkušenost s Navisworks či obdobným programem
  • schopnost komunikace v anglickém jazyce
  • ochota cestování za zakázkami (zpočátku ČR a SR, do budoucna Pobaltské státy)

Nabízíme:

  • pružná pracovní doba
  • sick days
  • příspěvek na stravování
  • cestovní náhrady
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • práci na zajímavých projektech v ČR i v zahraničí
  • mobil, notebook
  • služební vozidlo i pro osobní využití
  • přátelské a otevřené pracovní prostředí

Máte zájem o tuto nabídku?