Servisní technik elektro - práce v terénu

Lokalita Plzeň
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Vojtěch Dítě, zobrazit tel. číslo

Jsi člověk, kterého nebaví být nustále zavřený ve výrobě a jsi raději v terénu a navštěvuješ zákazníky? Pokud máš vyhlášku 50, alespoň §6, máme tu pozici přesně pro tebe! Jo a každý den budeš doma!

Popis pozice:

  • Servis a montáž vratových systémů v rámci Plzeňského kraje
  • Pracovní náplň - elektro i mechanika
  • Po řádném zaučení převzetí odpovědnosti za zákazníky v celém kraji
  • V budoucnu práce v menším týmu

Profil kandidáta:

  • Elektro vzdělání
  • Platná vyhláška 50, §6
  • ŘP sk.B
  • Profesionální vystupování
  • Uživatelská znalost práce na počítači

Nabízíme:

  • Zajímavá fixní mzda na základě předešlých zkušeností
  • Několikafázové kvalitní zaškolení
  • 13. a 14. mzda
  • Roční bonus
  • Týden dovolené navíc
  • 2 dny zdravoního volna ročně
  • Příspěvek na penzijní připojištění 500Kč měsíčně
  • Začátek i konec servisního výjezdu doma
  • Stabilní místo v zahraniční společnosti
  • Pro práci je k dispozici vůz VW Crafter, moderní vybavení a samozřejmě počítač s telefonem

Máte zájem o tuto nabídku?