Obchodní zástupce Vyškov

Smluvní vztah práce na živnostenský list
Lokalita Vyškov
Firma ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 20.000 – 40.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro pobočku ve Vyškově hledáme obchodníka na plný úvazek.

Co budete dělat?

  • Pečovat o stávající klienty, které budete mít na starosti.
  • Vést obchodní jednání, které budete mít domluvené z Call centra.
  • Pravidelné vzdělávání – zajištěné ze strany společnosti.

Jaké peníze si vyděláte?

  • Průměrně si u nás vyděláte 30 – 80 tis. Minimálně však 20 tis.

Co Vám nabízíme?

  • Prestižní a užitečnou práci.
  • Zázemí největší finanční skupiny v ČR.
  • Solidně rostoucí příjem ve vazbě na Vaše rostoucí znalosti a zkušenosti.
  • Do začátků Vám pomůžeme nadstandardní finanční podporou a propracovaným systémem vzdělávání a rozvoje.
  • Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi, ale na Vás (není strop).
  • Budete si vytvářet pasivní příjem pro klidnější budoucnost.
  • Částečný home office.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost dalšího kariérního růstu.

Co by Vám nemělo chybět – KOHO HLEDÁME:

  • Máte min. SŠ vzdělání.
  • Často a rád komunikujete s lidmi.
  • Bezúhonnost a bez-dlužnost.

Zajímá Vás více informací? Zašlete nám, prosím, Váš aktuální strukturovaný životopis.